return to list

🤓 Asystent/ka Zarządu

3 000 - 5 000 PLN brutto

🌍 Scanye | Foksal 3/5, Warszawa

🖥 http://scanye.pl

#payroll, #HR, #officemanager

Jeżeli jesteś szczegółową, zorganizowaną i proaktywną osobą (trochę jak Donna z serialu Suits!), a dbanie o dobro innych to dla Ciebie priorytet, Scanye to miejsce dla Ciebie!

Szukamy ambitnego, energicznego i zorganizowanego człowieka, który pomoże nam zbudować globalną firmę i uwolnić świat od papierkowej roboty.

Oszczędzamy czas, energię i dobry humor księgowych i przedsiębiorców. Tworzymy inteligentne oprogramowanie, które pozwala wygodnie przesyłać dokumenty do biura rachunkowego, automatycznie odczytuje dane do księgowania i przygotowuje raporty pozwalające wygodnie zarządzać finansami.

Z miesiąca na miesiąc rośniemy, co jest przyjemne i motywujące. Chcąc utrzymać to tempo wzrostu szukamy energicznych i ambitnych osób, które nauczymy całego procesu sprzedaży.

Cliche o młodym zespole i luźnej atmosferze przenieśliśmy na zupełnie inny poziom. Przy okazji robienia ciekawych i (po)ważnych rzeczy oraz zarabianiem pieniędzy jesteśmy ekipą dobrych znajomych, żeby nie powiedzieć ziomków.

"Scanye dało mi możliwość rozpoczęcia swojej kariery w biznesie, poznania siebie i doskonalenia się w tematach, które mnie interesują. Do tego dochodzi świetna atmosfera, która zdecydowanie motywuje do pracy! Moim zdaniem, Scanye to dynamiczny rozwój, różnorodne zadania i wspaniali ludzie"

                 
-Wiktoria Pełka, Asystentka Zarządu

Budujemy Scanye od ponad 6 lat. Przeżyliśmy razem liczne startupowe wzloty i upadki. Ostatnio notujemy głównie te pierwsze :)

Mamy produkt, który oszczędza tygodnie pracy księgowych przy przepisywaniu dokumentów. Co miesiąc zwiększamy liczbę klientów i ulepszamy aplikację.

Czego oczekujemy od asystenta/ki?


ZAKRES OBOWIĄZKÓW


WYMAGANIA


Mile widziane:


CO OFERUJEMY?


Brzmi interesująco? Jeśli tak, prześlij swoje CV oraz 3 zdania o najfajniejszej rzeczy (nie musi być zawodowa), jaką zrobiłeś/aś w życiu.