return to list

🤓 Specjalista ds. Rekrutacji IT

4 000 - 7 000 PLN netto

🌍 SI-eCommerce | Centrum, Wrocław

🖥 https://si-ecommerce.pl/

#eCommerce, #recruitment, #ITrecruiter

SI-Consulting specjalizuje się we wdrożeniach najwyższej jakości rozwiązań IT i świadczy pełen zakres usług związanych z wdrażaniem i utrzymaniem systemów SAP. 

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy i rozbudową biur w Katowicach, Wrocławiu i Warszawie, szukamy osoby z doświadczeniem w rekrutacji IT (talent sourcing, search, social media recruiting).

Preferowane miasto pracy to Katowice, ale jesteśmy otwarci na współpracę we Wrocławiu. 

Pozycja będzie in-house, z dużą swobodą działania i układania zadań i procesów "pod siebie". Z czasem możliwy będzie rozwój w kierunku miękkiego HR-u, m.in. układania procesów onboardingu, offboardingu, rozwijania Employer Brandingu, Candidate Experience, itd. 

Kogo więc szukamy: 
Szukamy osoby z 1-2 letnim doświadczeniem rekrutacyjnym, znającą branżę IT w Polsce, chcącą się rozwijać w kierunku miękkiego HR-u (posiadanie pierwszych takich doświadczeń będzie atutem). Osoba ta powinna posiadać wysokie umiejętności interpersonalne; być proaktywna i mieć silne dążenie do realizacji celów. Znajomości języka angielskiego na poziomie minimum B2 oraz Pakietu Office to ‘must have’.

Dopuszczamy każdą formę zatrudnienia. 
Widełki, jakie mamy na początek to między 3.000 a 4.500 zł netto (w zależności od doświadczenia i kompetencji wybranego kandydata). Oferujemy także dofinansowanie do opieki medycznej, karty Multisport oraz kursów językowych. Ponadto zapewniamy nieformalną atmosferę, możliwość pracy zdalnej w razie chęci/potrzeby oraz zarządzanie oparte na zaufaniu i atmosferę wsparcia i współpracy.