return to list

🤓 Specjalista ds. HR

6 500 - 7 500 PLN brutto

🌍 Sigen recruitment | Sowińskiego, 5, Ziemięcice

🖥 http://www.sigenrecruitment.pl

#rekrutacja, #hr

Praca od zaraz!

Praca na miejscu : Jelcz - Laskowice

SIGEN recruitment to agencja rekrutacyjna/headhunterska z Gliwic (nr KRAZ 23218), specjalizująca się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla na terenie Polski.

Pracodawca to nowoczesna i stabilna firma. Założona w 2003 roku zajmująca się wtryskiem tworzyw termoplastycznych, skupiająca swoją działalność w branży motoryzacyjnej.

Ogólny profil kandydata: poszukujemy kandydata z doświadczeniem w obszarze HR z dużym naciskiem na doświadczenie w legalizacji pracy i pobytu cudzoziemców.

Szczegółowy opis stanowiska:

Oczekiwania wobec kandydata:

Oferujemy:

Jak aplikować?

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą: Oświadczam, iż zapoznałem/am się z wasza polityką prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SIGEN Sp. z o.o z siedzibą w Gliwicach w celu rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. HR.

Jeżeli chcesz wziąć udział w przyszłych rekrutacjach do CV dodaj zgodę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przyszłych rekrutacji przez SIGEN Sp. z o.o. z siedziba w Gliwicach.

Polityka prywatności: www.sigenrecruitment.pl/ochrona-danych-osobowych