return to list

🤓 IT Rekruter

Undisclosed salary

🌍 Sii Polska | Szeligowskiego, 6B, Lublin

🖥 http://www.sii.pl

#ITRekruter, #ITrecruiter, #ITRecruitment

Wiesz, że w 2021 roku dołączyło do nas o 97% więcej osób niż w 2020? W naszym blisko 90-osobowym zespole rekrutacji drzemie wielka siła, a Ty możesz być jego częścią! Dołącz do Sii Polska jako Specjalista ds. rekrutacji i rozwijaj z nami najlepsze miejsce pracy.

Sii Polska to jedna z największych i najdynamiczniej rozwijających się firm IT na polskim rynku. Jesteśmy obecni w 14 oddziałach w Polsce, w Szwecji i w Ukrainie – to daje ogromne możliwości. Duża różnorodność technologiczna projektów oraz ekspercka wiedza techniczna naszych Inżynierów, którzy dzielą się z nami wiedzą nt. świata IT i inżynierii, to nasz niezaprzeczalny atut!

Dołączając do globalnego zespołu rekrutacji w Sii staniesz się częścią zespołu pozytywnych osób, które chętnie dzielą się swoją wiedzą i dobrymi praktykami rekrutacyjnymi. Do dyspozycji będziesz mieć nowoczesne narzędzia rekrutacyjne (własny CRM, portale ogłoszeniowe, LinkedIn Recruiter bez limitów, programy poleceń, Harmonizely, Teams, itd.). Będzie okazja do testowania nowych pomysłów i narzędzi – chętnie też wysłuchamy Twoich sugestii.

Twoje zadania:


Twoje umiejętności: