return to list

🤓 HR Manager

6 000 - 9 000 PLN brutto

🌍 Sky-Shop.pl | Henryka Kamieńskiego 47, Kraków

🖥 http://www.sky-shop.pl

#employerbranding, #hr

Cześć, na co dzień tworzymy i rozwijamy Sky-Shop.pl. Jest to polska platforma sklepów internetowych działająca w modelu SaaS, powstała w 2009 roku z której do tej pory skorzystało ponad 35 000 sklepów internetowych. Aktualnie pracuje u nas prawie 50 osób i nadszedł czas aby pojawił się w firmie HR Manager.

Będziesz odpowiadać za poszukiwanie kandydatów i przeprowadzanie procesu rekrutacji wraz ze wsparciem managerów. Będziesz również wspierać nas w procesie onboardingu nowych pracowników, a także zadbasz kompleksowo o działania Employer Branding'gowe naszej marki - jest co robić :)

Co istotne jesteśmy firmą technologiczną gdzie średnio połowa pracowników to osoby z działu IT jak programiści, testerzy czy product managerowie. Wiąże się to z tym że musisz mieć doświadczenie w firmie technologicznej oraz w rekrutacjach IT - oczywiście podczas takich rekrutacji są obecne osoby techniczne.

Będziesz nas również wspierać przy rozwijaniu kultury organizacyjnej firmy oraz w bieżących działaniach HR - ciągle się rozwijamy, a wraz z rozwojem ewoluują procesy wewnętrzne które często trzeba tworzyć na nowo.

Liczymy na Twoją kreatywność, otwartą głowę ale również na dobre umiejętności komunikacyjne no i pozytywne nastawienie :)

Twoje obowiązki:

 
Wymagania:


Mile widziane (opcjonalnie):


Oferujemy: