return to list

🤓 Młodszy Specjalista ds. Kadr i Płac

Undisclosed salary

🌍 Smart-HR | Centrum, Katowice

🖥 http://www.smart-hr.pl

#ZUS, #PIT, #GUS

Smart-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Dla naszego Klienta – dynamicznie rozwijającej się firmy świadczącej usługi w zakresie outsourcingu księgowego, lidera na lokalnym rynku outsourcingu usług księgowych i audytu, poszukujemy dodatkowej osoby na stanowisko:

Młodszy Specjalista ds. Kadr i Płac
Miejsce pracy: Katowice (ścisłe centrum)

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:


Od kandydatów oczekujemy:


Pracodawca oferuje:


Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres mailowy. W temacie wiadomości proszę wpisać nazwę stanowiska.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez SMART-HR z siedzibą w Katowicach, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. 2018 r. poz. 1000). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom oraz innym podmiotom związanym z procesami rekrutacyjnymi. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Posiadamy wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 9901.