return to list

🤓 Konsultant ds. Rekrutacji

5 000 - 10 000 PLN brutto

🌍 Smart Recruitment | Inowrocławska, Wrocław

🖥 http://www.smartrecruitment.pl

#Headhunter, #Specjalista, #rekruter

Jesteśmy agencją headhunterską, która specjalizuje się w realizacji projektów na stanowiska inżynierskie, specjalistyczne i managerskie.
Działamy od 6 lat a nasze biuro we Wrocławiu obsługuje Klientów w Polsce i na terenie krajów UE.

Pracujemy w metodzie SMART, która dostarcza naszym Klientom jakościowych Kandydatów.
Nasz biznes opiera się na skutecznej realizacji projektów.

Szukamy osoby, która dołączy do 4 osobowego już funkcjonującego zespołu i obejmie rolę

KONSULTANTA DS REKRUTACJI

UWAGA!
Tym razem do procesu zapraszamy osoby z doświadczeniem w biznesie a niekoniecznie w rekrutacji, umiejętnością pracy z Klientami biznesowymi, wiedzą na temat procesów w firmach produkcyjnych i usługowych.
Nauczymy Cię standardów rekrutacji SMART, dostaniesz narzędzia do prowadzenia rozmów z Kandydatami, pokażemy Ci jak szukać i pracować z Kandydatami pasywnymi.

Zadania:

Od Kandydata oczekujemy:

Oferujemy:

Nie jesteśmy zainteresowani kimś "na część etatu" , freelancerkę i wsparcie bo pracy i projektów mamy na tyle dużo by wypełnić Ci cały dzień.