return to list

🤓 Recruitment Internship Programme

Undisclosed salary

🌍 SMARTWAYS | Wadowicka 7, Kraków

🖥 http://SMARTWAYS

#praktyki, #smartways, #rekrutacja

SmartWays to agencja rekrutacyjna oferująca szeroki wachlarz rozwiązań z obszaru pozyskiwania talentów. Wspieramy naszych Klientów w wyszukiwaniu osób na trudne i niszowe stanowiska w Polsce i za granicą. Pomagamy Kandydatom budować karierę, znaleźć nowe miejsce pracy i otrzymać awans. 
 
Nasz unikalny, 6-miesięczny program stażowy pozwala rozwijać skutecznych rekruterów i oferuje wyjątkową okazję do rozpoczęcia kariery w rekrutacji. Składa się z pakietu intersujących szkoleń oraz z aktywnej pracy na projektach rekrutacyjnych, o rosnącym stopniu złożoności. Jeśli chcesz rozwijać swoje umiejętności w rekrutacji i zarządzaniu zasobami ludzkimi, to ta oferta będzie idealna dla Ciebie. Wzięcie udziału w naszym stażu pozwoli Ci dobrze zrozumieć proces pozyskiwania kandydatów, w pełnym cyklu rekrutacji, z międzynarodową ekspozycją.
 
Kogo szukamy?
Poszukujemy studentów z pasją i gotowych do trudnych wyzwań zawodowych. Program może być zorganizowany w niepełnym lub pełnym wymiarze godzin, ale musisz zainwestować co najmniej 30 godzin tygodniowo w okresie 6 miesięcy. 
 
Co oferujemy?
W programie będziesz odpowiedzialny za wybrane elementy naszych projektów, które pozwolą na przedstawienie najlepszych kandydatów naszym Klientom. Razem z bardziej doświadczonymi rekruterami będziesz pracował nad ciekawymi projektami, jednocześnie poznając tajniki rekrutacji i doradztwa personalnego. Ten staż nie polega na parzeniu kawy, więc przygotuj się na różnorodne zadania i wachlarz cennych doświadczeń. Po pomyślnym zakończeniu szkoleń i stażu, będziesz miał możliwość dołączyć na stałe do naszego zespołu. Program stażowy, który oferujemy, jest płatny.