return to list

🤓 Team Leader (Doradztwo Kariery)

Undisclosed salary

🌍 Software Development Academy | Al. Zwycięstwa 96/98, Gdynia

🖥 http://www.sdacademy.pl

#Leader, #DoradcaKariery

Powiększamy zespół Doradców Kariery odpowiedzialny za wsparcie w poszukiwaniu zatrudnienia w branży IT dla naszych kursantów i absolwentów. Aktualnie poszukujemy Team Leadera który zasili nasz zespół Doradców Kariery w centrali w Gdyni! Jeżeli masz doświadczenie w branży HR, znasz rynek IT od podszewki oraz lubisz pomagać w rozwoju kariery zawodowej, ta praca jest stworzona dla Ciebie. Na tym stanowisku odpowiadać również będziesz za pracę całego zespołu Doradców Kariery na wszystkich rynkach, w których prowadzimy swoją działalność. Czekamy na Twoje CV, żeby zobaczyć co robisz najlepiej.

A co my robimy najlepiej? W SDA tworzymy kursy, które zmieniają ludziom życie i spełniają ich marzenia o zostaniu programistą/ką. Działamy lokalnie i globalnie z myślą o rozwijaniu kompetencji przyszłości. Mamy dużo planów, wyzwań i nowych projektów, więc jeżeli to Cię nie przeraża, a szybkie tempo działania to
Twoja codzienność to SDA jest miejscem dla Ciebie.

Wymagamy:


Zadania, które czekają:

Oferujemy:

Standardowe benefity, o których myślisz - owoce, Multisport, opiekę medyczną czy ubezpieczenie grupowe. Pracujemy na różnych umowach - zleceniach, B2B lub UoP, co kto lubi i czego potrzebuje.  Nie mamy oficjalnego dress codu, ani sztywnych godzin pracy 8-16. Zaczynasz pracę do 10, a jak potrzebujesz to pracujesz z domu, bo wszyscy wiemy, że czasem ciężko się umówić z kurierem po 16.

Ale  przede wszystkim tworzymy kursy, które zmieniają ludziom życie i spełniają ich marzenia o zostaniu programistą/ką - i Ty możesz mieć w tym swój udział! Na pewno będzie dużo pracy, wyzwań i nieoczekiwanych zmian, więc jeżeli szybkie tempo działania to Twoja codzienność to zapraszamy do aplikowania -  chętnie Cię poznamy!