return to list

🤓 Specjalista ds. rekrutacji

Undisclosed salary

🌍 Software Development Academy | Al. Zwycięstwa 96/98, Gdynia

🖥 http://www.sdacademy.pl

#rekrutacje, #Hr

Cześć! Dobrze Cię widzieć! 

Szukamy  Specjalisty ds. rekrutacji, który zasili nasz zespół Rekrutacji Trenerów na naszych rynkach międzynarodowych! Jeżeli masz doświadczenie w branży HR, znasz język angielski oraz lubisz budować relacje, ta praca jest stworzona dla Ciebie. Czekamy na Twoje CV, żeby zobaczyć co robisz najlepiej.

A co my robimy najlepiej? W SDA tworzymy kursy, które zmieniają ludziom życie i spełniają ich marzenia o zostaniu programistą/ką. Działamy lokalnie i globalnie z myślą o rozwijaniu kompetencji przyszłości. Mamy dużo planów, wyzwań i nowych projektów, więc jeżeli to Cię nie przeraża, a szybkie tempo działania to
Twoja codzienność to SDA jest miejscem dla Ciebie.

Wymagania:


Obowiązki:


Oferujemy:

Standardowe benefity, o których myślisz - owoce, Multisport, opiekę medyczną czy ubezpieczenie grupowe. Pracujemy na różnych umowach - zleceniach, B2B lub UoP, co kto lubi i czego potrzebuje.  Nie mamy oficjalnego dress codu, ani sztywnych godzin pracy 8-16. Zaczynasz pracę do 10.

A w Twoje urodziny - świętujemy. Dodatkowym dniem wolnym, abyś mógł/mogła wykorzystać ten czas, tak jak lubisz. 

Ale  przede wszystkim tworzymy kursy, które zmieniają ludziom życie i spełniają ich marzenia o zostaniu programistą/ką - i Ty możesz mieć w tym swój udział! Na pewno będzie dużo pracy, wyzwań i nieoczekiwanych zmian! :)