return to list

🤓 Junior Recruitment Specialist

Undisclosed salary

🌍 Software Development Academy | Al. Zwycięstwa 96/98, Gdynia

🖥 http://www.sdacademy.pl

#SDA, #RECRUITER, #HR

Budujemy dział HR na nowo - mamy blisko 120 pracowników w kilku krajach w Europie i Azji, a to trochę sporo jak na jedną osobę ;) Jeżeli masz za sobą pierwsze doświadczenia w rekrutacji pracowników, płynnie posługujesz się językiem angielskim i nikt się przed Tobą nie ukryje na LinkedIn - porozmawiajmy, być może właśnie Ciebie szukamy!

Potrzebujemy osoby, która:


Oferujemy standardowe benefity, które już dobrze znasz - owoce, Multisport, opiekę medyczną czy ubezpieczenie grupowe. Mamy też lekcje angielskiego z native speakerem, żeby rozwijać naszą komunikację. Pracujemy na różnych umowach - zleceniach, B2B lub UoP, co kto lubi i czego potrzebuje.  Nie mamy oficjalnego dress codu, ani sztywnych godzin pracy 8-16. Zaczynasz pracę do 10, a jak potrzebujesz to pracujesz z domu, bo wszyscy wiemy, że czasem ciężko się umówić z kurierem po 16.

Ale  przede wszystkim tworzymy kursy, które zmieniają ludziom życie i spełniają ich marzenia o zostaniu programistą/ką - i Ty możesz mieć w tym swój udział! Na pewno będzie dużo pracy, wyzwań i nieoczekiwanych zmian, więc jeżeli szybkie tempo działania to Twoja codzienność to zapraszamy do aplikowania -  bardzo chętnie Cię poznamy!