return to list

🤓 Junior IT Recruiter

Undisclosed salary

🌍 Sonalake | Plac Andersa 5, Poznań

🖥 http://www.sonalake.com

#it, #sourcing, #recruiter

Powiększamy zespół!

 

Jako, że ręce mamy pełne roboty, postanowiliśmy powiększyć nasz zespół o kolejnych superbohaterów 🧙‍♀️🧙‍♂️. Dołącz do nas, jeśli jesteś IT-freakiem i chcesz rozwijać się w międzynarodowym środowisku.
 
Jak będziesz pracować?

Kiedy wstaniesz rano (czyt. skoro świt lub w południe, jak wolisz), zaliczysz już poranny prysznic, zjesz pyszne śniadanko i z uśmiechem na ustach zrobisz sobie kawę ☕... Oj, coś pomyliliśmy! Kawa na początek, potem reszta ;)
Kiedy już z uśmiechem na ustach przyjdziesz do pracy ➡ obecnie w czasie pandemii biuro jest otwarte, ale prawie wszyscy pracują z domu. My na początku chcielibyśmy Cię wdrożyć, potem będziesz pracować jak chcesz, zdalnie lub z biura ⬅ zaczniesz dzień od spotkania z Marią (https://www.linkedin.com/in/maria-bondarenko/), która przedstawi Ci plan działania, co jest najważniejsze do zrobienia. Do Twoich zadań będzie należało:
 
sourcing
➡screening kandydatów

Oczywiście znajdzie się miejsce dla Twoich szalonych pomysłów czy integracji ze współpracownikami (na razie na kurniku, ale liczymy, że niedługo wrócimy do planszówek 🎲, pizzy 🍕 i wyjazdów 🏝).

Aplikuj do nas, jeśli:
 

Co możemy Ci zaproponować?
 

Przepraszamy za to przydługie, jak pewna reklama, ogłoszenie, ale po prostu super się cieszymy, że nasz zespół się powiększa! 
Pozdrawiamy i do zgadania ;)

Aga, Marysia i Krzysiu - Recruitment Team w Sonalake