return to list

🤓 HR Intern

Undisclosed salary

🌍 Spotawheel | Puławska 601, Warszawa

🖥 https://www.spotawheel.pl/

#administracja, #rekrutacja, #HR

Zmieniamy sposób w jaki ludzi kupują samochody.
Spotawheel to zaawansowana technologicznie spółka, która przebudowała cały proces zakupu i sprzedaży samochodów od początku zapewniając przejrzystość, jakość i doświadczenie Klientów.
Spółka została uruchomiona w 2015 roku ze wsparciem funduszy VC dynamicznie rośnie na rynku wartym 55 mld EUR celując w 30x wzrost do roku 2023.
W odróżnieniu od tradycyjnych dealerów opieramy się na zaawansowanej technologii i procesach aby efektywniej pracować i budować skalę działalności.
W Spotawheel to ludzie są najważniejsi. Nasz zespół ma nie tylko sprostać ale przekraczać oczekiwania Klientów. Inwestujemy w nasz zespół budując kulturę doskonałości, etyki i przyjemności bycia jego częścią.

Dołączając na staż do zespołu HR będziesz mieć okazję zajmować się zarówno miękkim jak i twardym HRem. Poznasz tajniki rekrutacji, a następnie będziesz mieć także możliwość samodzielnego prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Zobaczysz jak wygląda cały proces zatrudnienia nowej osoby do firmy. Będziesz miał/a także możliwość koordynować różne projekty w obszarze HR. 
Nie szukamy osoby tylko na staż - chcielibyśmy, żebyś został/a z nami na dłużej, awansował/s, rozwijał/a się i razem z nami budował/a rozpoznawalność Spotawheel i współtworzył/a świetne miejsce pracy! :) 
Lokalizacja: Warszawa, Puławska 601

Czym się będziesz zajmować? 


Czego oczekujemy? 


Co oferujemy?