return to list

🤓 HR Intern

Undisclosed salary

🌍 Spotawheel | Puławska 601, Warszawa

🖥 https://www.spotawheel.pl/

#HR, #payroll, #employerbranding

Zmieniamy sposób w jaki ludzi kupują samochody.

Spotawheel to zaawansowana technologicznie spółka, która przebudowała cały proces zakupu i sprzedaży samochodów od początku zapewniając przejrzystość, jakość i doświadczenie Klientów.

Spółka została uruchomiona w 2015 roku ze wsparciem funduszy VC dynamicznie rośnie na rynku wartym 55 mld EUR celując w 30x wzrost do roku 2023.

W odróżnieniu od tradycyjnych dealerów opieramy się na zaawansowanej technologii i procesach aby efektywniej pracować i budować skalę działalności.

Nasz zespół ma nie tylko sprostać ale przekraczać oczekiwania Klientów. Inwestujemy w nasz zespół budując kulturę doskonałości, etyki i przyjemności bycia jego częścią.

Dołączając na staż do zespołu HR będziesz mieć okazję zajmować się zarówno miękkim jak i twardym HRem. Poznasz tajniki rekrutacji, a następnie będziesz mieć także możliwość samodzielnego prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Zobaczysz jak wygląda cały proces zatrudnienia nowej osoby do firmy. Będziesz miał/a także możliwość koordynować różne projekty w obszarze HR.

Nie szukamy osoby tylko na staż - chcielibyśmy, żebyś został/a z nami na dłużej, awansował/a, rozwijał/a się i razem z nami budował/a rozpoznawalność Spotawheel i współtworzył/a świetne miejsce pracy! :)

Lokalizacja: biuro przy ul. Puławskiej 601 lub biuro w Kolonii Lesznowola.

Czym się będziesz zajmować?


Czego oczekujemy?


Co oferujemy?


Aplikuj! Chętnie się poznamy! :)