return to list

🤓 Recruitment Specialist

Undisclosed salary

🌍 Spyrosoft S.A. | Jana Dekerta 24, Kraków

🖥 https://spyro-soft.com/pl/

#rekrutacja, #kraków

Jesteśmy firmą założoną przez grupę ekspertów z branży IT, która zajmuje się inżynierią oprogramowania. Zaczęliśmy naszą przygodę w 2016 roku. Specjalizujemy się między innymi w takich obszarach jak industry 4.0, automotive czy usługi finansowe. Jesteśmy obecni w kilku lokalizacjach (Wrocław, Kraków, Białystok, Londyn, Brunszwik, Detroit i Zagrzeb), skąd realizujemy projekty dla naszych europejskich i amerykańskich klientów.

Spyrosoft nie zwalnia tempa!

Dotychczas zbudowaliśmy zespół 513 świetnych specjalistów z branży IT, realizujących już dziesiątki projektów z naszymi lokalnymi i zagranicznymi partnerami. Jeśli chcesz rozwijać się z nami, dołącz do naszego zespołu rekrutacyjnego w Krakowie!

Realizujemy różnorodne procesy rekrutacyjne i angażujemy się w dodatkowe zadania zgodne z naszymi zainteresowaniami. Z nami zrealizujesz rekrutacje z takich obszarów jak: Automotive, Geospatial, R&D, IoT czy Finance, dla klientów z Europy i USA. Będziesz mieć także okazję zatrudniać specjalistów na stanowiska back office i management.

Cenimy sobie autonomię działania, elastyczność i rozwój, nieustannie dbamy o to, by być zgranym i wspierającym się zespołem.

Jeśli posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku i dobrze odnajdujesz się w zespole rozproszonym – wyślij nam swoje CV. Spotkajmy się i porozmawiajmy. Nasz wspaniały zespół czeka na Ciebie!

Zadania:


Wymagania: