return to list

🤓 Rekruter/ka/Specjalista/ka HR

4 000 - 6 000 PLN brutto

🌍 Strategiczni.pl | Rysia 1A, Wrocław

🖥 https://strategiczni.pl/

#rekruter, #HRspecialist, #HR

O Strategiczni.pl

Jesteśmy agencją marketingową, która oferuje kompleksowe usługi z zakresu digital marketingu. Dzięki współpracy z wieloma partnerami z branży oraz sektorów pokrewnych (np. IT) zapewniamy firmom ekspercką obsługę na każdym etapie. Sami specjalizujemy się w marketingu w wyszukiwarkach dla usług profesjonalnych, IT oraz e-commerce. Bazując na doświadczeniu i analizie dostępnych danych, tworzymy efektywne reklamy PPC oraz pomagamy firmom, poprzez działania SEO, osiągnąć odpowiednią widoczność marki, produktów lub usług, aby były częściej odnajdywane w wyszukiwarce.

Na co dzień współpracujemy z markami z przeróżnych branż (IT, e-commerce oraz firmy oferujące usługi profesjonalne), które umożliwią Ci wszechstronny rozwój. Są to m.in. następujące firmy: White Label Coders, IT Corner, Olimp Labs, Fine Dine, Copernicus, Medica Dent oraz Ferro.

Chcesz nas lepiej poznać? Sprawdź profil naszego CEO, Dawida Kasprzyka, na LinkedIn! https://pl.linkedin.com/in/dawidkasprzyk

Kogo szukamy?

Szukamy osoby, która wesprze firmę zarówno w rekrutacjach, jak i w ulepszaniu procesów w obszarze HR. Zależy nam na osobie, która ma doświadczenie i własne pomysły gotowe do wdrożenia.

Na pewno nie będziesz się u nas nudzić, nie zabraknie wyzwań i ciężkiej pracy, ale nie bój się, nie zasypiemy Cię dziesiątkami zadań na start. Skupisz się na najważniejszych rekrutacjach, mając przy tym dużo możliwości i elastyczności na inne obszary HR-u.

PS. Chcesz dowiedzieć się, jak wygląda proces rekrutacyjny w Strategiczni.pl? Zapoznaj się z naszą infografiką, w której opisaliśmy poszczególne etapy! kliknij w link, a dowiesz się co i jak.

Za co będziesz odpowiedzialny/a:


Czego oczekujemy:


Na co możesz liczyć:

Zaczynając pracę w Strategiczni.pl, możesz liczyć na wsparcie w swoim rozwoju, ponieważ w naszej firmie ogromny nacisk kładziemy właśnie na rozwój naszych pracowników. Oprócz rekrutacji, na które poświęcisz średnio 40% swojego czasu, będziesz dbać również o rozwój pracowników, onboarding, oceny, integrację, dbanie o kulturę organizacyjną i zaangażowanie pracowników. Dla nas są to bardzo ważne obszary, w których już dużo zrobiliśmy, ale wiemy, że można więcej! Stale się rozwijamy i nie zamierzamy zwalniać. Twoje zadania, poza rekrutacjami, będziesz kreować według własnych pomysłów. Szukamy osoby, która swoim zaangażowaniem i pracą pozwoli nam wejść na wyższy poziom w obszarze HR.
 
W ostatnim czasie Strategiczni.pl przeszli transformację, dzięki której staliśmy się organizacją zwinną, która pracuje w metodyce Scrum. W związku z tym wszystkie procesy, które tworzymy, w tym również nasza kultura organizacyjna, są ściśle powiązana z filozofią Agile.
 
A teraz konkrety:


Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.