return to list

🤓 Community Specialist

5 000 - 5 000 PLN netto

🌍 Super Source Me | IX Wieków Kielc, Kielce

🖥 http://www.supersource.me

#community, #B2B

W 2021 roku powstała marka Super Source Me, w ramach której oferujemy warsztaty sourcingowe dla klientów w Polsce i za granicą. W kolejnym roku planujemy przywrócić również działanie społeczności ROC Polska jako jej główny partner i sponsor. 

Dołączając do Super Source Me jako Community Specialist weźmiesz odpowiedzialność za ten obszar naszych działań. Szukamy osoby, która chce mieć realny wpływ na polski rynek rekrutacji.

Do Twoich głównych zadań należeć będzie:

1. Ponowna aktywizacja społeczności Recruitment Open Community. Przed pandemią była to jedna z największych i najbardziej aktywnych społeczności dla rekruterów, a grupa na Facebooku liczyła ok. 5000 aktywnych użytkowników. Obecnie przenieśliśmy społeczność na platformę Circle, jej aktywność spadła. Chcemy, żeby ROC ponownie stało się miejscem, do którego rekruterzy z całej Polski przychodzą, by wziąć udział w ciekawych dyskusjach, poznawać inne osoby z branży i zdobywać inspiracje.

2. Organizacja wydarzeń ROC day w formie antykonferencji. ROC day to spotkania z naciskiem na networking. Organizowaliśmy je w soboty, dzięki czemu każdy miał szansę wziąć udział w spotkaniach. Dyskusje zamiast wystąpień, gość specjalny z zagranicy i pizza na lunch to znaki rozpoznawcze tych spotkań. Chcemy od 2022 organizować 1 spotkanie w kwartale: w Krakowie, w Warszawie, we Wrocławiu i w Trójmieście. To właśnie do Ciebie będzie należało zbudowanie programu, współpraca z prelegentami i partnerami wydarzeń, a także organizacja spotkania.

3. Budowanie partnerstw dla ROC. Obecnie wśród partnerów społeczności znajdziesz Traffit, który zapewnia nam dostęp do platformy społecznościowej Circle. Żeby zwiększyć budżet na działania społeczności potrzebujemy dodatkowych partnerów. To Ty zadbasz o to, by zbudować atrakcyjną ofertę współpracy i zapewnić, że zarówno partnerzy jak i społeczność zyskają na wspólnych działaniach.

W miarę czasu i chęci będziesz mieć możliwość rozwijać się angażując w dodatkowe działania, takie jak:

Narzędzia pracy, z których korzystamy:

Współpracując z nami otrzymasz:

Do zespołu wniesiesz:

OR

AND

Brzmi interesująco? Oto co czeka Cię w trakcie procesu rekrutacji:

1. Aplikacja (15 minut)

Nie wysyłaj nam CV! Zamiast tego prosimy wypełnij krótki formularz i podaj nam link do swojego profilu na LinkedIn. 

Po tym etapie otrzymasz wiadomość zwrotną - jeśli nie zaprosimy Cię do kolejnego etapu procesu, na pewno damy znać na czym oparłyśmy swoją decyzję. #feedback

2. Zadanie rekrutacyjne (30 minut)

Poprosimy Cię o przygotowanie zadania bezpośrednio związanego z obowiązkami na stanowisku Community Specialist. Nie powinno ono zająć więcej niż 30 minut. W odpowiedzi na wykonane zadanie odeślemy informację zwrotną #feedback oraz informację, czy kontynuujemy proces.

3. Rozmowa telefoniczna (20 minut)

W trakcie krótkiej rozmowy z jedną z nas będziesz mieć szansę przedstawić swoje doświadczenie i kompetencje. Połowę czasu rezerwujemy na pytania od Ciebie.

4. Rozmowa wideo (90 minut) 

Rozmowa wideo to spotkanie w pełnym gronie. Każdy uczestnik (tak, również Ty) przeznaczy 30 minut na zadanie pytań i omówienie kwestii, które pozwolą nam wszystkim podjąć decyzję o ewentualnej współpracy. Z naszej strony możesz spodziewać się:

5. Oferta 

Na tym etapie nie przewidujemy niespodzianek. Szczegóły oferty przekazujemy już w ogłoszeniu. Pamiętaj, żeby w trakcie procesu zadać nam odpowiednie pytania, jeśli coś budzi Twoje wątpliwości.