return to list

🤓 Office Manager

4 800 - 5 500 PLN brutto

🌍 SUSO Digital Ltd | Matejki 46/8, Poznań

🖥 https://susodigital.com/

#office, #administracja, #EB

Office Manager poszukiwany!

Jesteśmy agencją search marketingową. Nasz historia zaczyna się w Londynie, a od dwóch lat rozgrywa się też na poznańskim Łazarzu - gdzie chcielibyśmy Cię zaprosić.

Trochę więcej o nas:

Generalnie, główne założenie jest takie, żeby ludzie czuli się u nas dobrze. 

SUSO działa w ramach metodologii OKR - tzn wyznaczania celów organizacyjnych i zespołowych. Taki sposób działania wspiera indywidualne podejście do każdego członka zespołu oraz pozwala wybrać cele w które chcesz się zaangażować. Każdy z nas może liczyć na wsparcie i regularny feedback od swojego lidera (między innymi dzięki comiesięcznym 1on1). 

W naszym Poznańskim teamie znajdziesz ludzi z 5 kontynentów i 10 różnych krajów, usłyszysz mieszankę języków i dowiesz się o świętach, o których najprawdopodobniej nie miałeś/aś wcześniej pojęcia. To co nas wszystkich łączy to empatia, wzajemny szacunek i niezależność w myśleniu. Są to nasze podstawowe wartości.

Do naszego Poznańskiego biura szukamy Office Managera. Kierujemy swoją ofertę do ludzi lubiących innych ludzi oraz procedury i struktury! Dla entuzjastów administracji i UX…. Ciekawe? Czytaj dalej! 

Co oferujemy:


Twoje codzienne zadania:


         Office - organizacja biura: 


Szukamy Ciebie, jeśli: 


          super jeśli:


Proces rekrutacyjny:

  1. selekcja CV + feedback
  2. rozmowa telefoniczna (45 min) + feedback
  3. zadanie do zrobienia (max 45 min) + feedback
  4. rozmowa z HR managerem i COO + feedback