return to list

🤓 Employer Branding Expert

9 000 - 16 000 PLN brutto

🌍 SwingDev | Nowy Świat 35, Warszawa

🖥 http://www.swing.dev

#EB, #employerbranding

SwingDev to polsko-amerykańska firma IT. Nasze serce bije w klimatycznym biurze w odrestaurowanej kamienicy na Nowym Świecie, chociaż sporo z nas pracuje też zdalnie z różnych zakątków Polski (i świata). Obecnie jesteśmy około 50-cio osobowym zespołem i rośniemy w stabilnym tempie, szukając najlepszych i dopasowanych do nas osób, zatrudniając ok 1% naszych kandydatów.

Gdy do nas dołączysz, zobaczysz na własne oczy, jak przyjazne środowisko pracy budują świetni ludzie i wzajemny szacunek – ale, by podbić stawkę, sporo też się u nas dzieje!

Właśnie dlatego chcemy wzbogacić zespół o kogoś, kto będzie epatował duchem i charakterem SwingDev'u. Robimy co w naszej mocy, żeby każdy czuł się u nas dobrze i był zadowolony z miejsca, w którym pracuje. Musimy przyznać, że wychodzi nam to bardzo dobrze ;) Potrzebujemy jednak osoby, która będzie potrafiła pokazać nasz świat innym ludziom.

Sprawdź naszą stronę i YouTube, by dowiedzieć się o nas trochę więcej. Co nieco tam znajdziesz, chociaż przyznajemy - czytasz to ogłoszenie między innymi dlatego, że chcemy, żeby znalazło się tam dużo więcej treści! Bo jest czym się chwalić :)

Podsumowując: jeśli masz pasję i doświadczenie w Employer Brandingu i szukasz firmy, w której będziesz mógł/mogła wykazać się swoją inicjatywą, samodzielnością, dostaniesz przestrzeń do wdrażania własnych pomysłów, ale z drugiej strony nie zabraknie Ci wsparcia ze strony teamu i managera - czytaj dalej, bo możemy być miejscem dla Ciebie!

O Twojej roli:

Employer Branding Expert będzie niezależnym stanowiskiem w SwingDev, w ramach 3-osobowego (docelowo większego) zespołu People. Szukamy osoby, której podejście start-up'owe do robienia rzeczy nie jest obce (co niekoniecznie oznacza, że musisz mieć doświadczenie w start-upach:)), a środowisko, w którym będzie przestrzeń na generowanie własnych pomysłów i konieczność zakasania rękawów, aby je wdrożyć, będzie czymś, w czym odnajdzie się jak ryba w wodzie. Potrzebna będzie inicjatywa i samodzielność, ale zawsze też możesz liczyć na wsparcie People Team'u!

Więc czym zajmiesz się, gdy do nas dołączysz?


Możemy mieć match, jeśli...


Co oferujemy?


PS. Jako zespół People bywamy w biurze często, więc zależy nam głównie na kandydatach z Warszawy. W tej roli ważne jest poznanie firmy "od środka" i mimo tego, że jesteśmy remote-friendly, nie mamy określonych ram jeśli chodzi o pracę zdalną/home-office, to najszybciej tego ducha złapiesz, pojawiając się kilka dni w tygodniu w biurze :)