return to list

🤓 IT Recruitment Specialist

4 500 - 7 500 PLN brutto

🌍 SwingDev | Nowy Świat 35, Warszawa

🖥 http://www.swing.dev

#rekrutacja, #it

Kogo i dlaczego szukamy?

SwingDev to polsko-amerykański software house z siedzibą na Nowym Świecie w Warszawie. Pracujemy z najbardziej obiecującymi startupami z Doliny Krzemowej od ośmiu lat, bierzemy na barki tylko projekty, w które sami wierzymy i nigdy nie chcemy stać się “kolejną stabilną, ale nudną firmą.” Choć stabilną jesteśmy!

Gdy dołączysz do naszego zespołu, zobaczysz na własne oczy, jak przyjazne środowisko pracy budują świetni ludzie i wzajemny szacunek – ale, by podbić stawkę, mamy też rzemieślnicze lody, PlayStation i piłkarzyki. Zaczniesz też pokazywać nasz świat innym. Rekruter to dla kandydatów pierwszy kontakt z naszą firmą, dlatego chcemy wzbogacić zespół o kogoś, kto będzie epatował duchem i charakterem SwingDevu. Sprawdź naszą stronę i YouTube, by trochę go podłapać. Serce zabiło szybciej? Super!

Jeśli wszystko pójdzie dobrze, zadbasz u nas o cały proces rekrutacji end-to-end (czyli docieranie do kandydatów, pisanie ogłoszeń, przeprowadzanie rozmów rekrutacyjnych czy przekazywanie feedbacku) i staniesz się naszym strażnikiem dobrego Candidate Experience. Nieodłączne będą zadania administracyjne, ale i takie, w których to kreatywność będzie zaletą! Bez obaw - nie wszystko na raz, indywidualnie dostosujesz swoje działania z Talent Managerką, w zależności od doświadczenia, jakie już posiadasz.

Nie oczekujemy od Ciebie dwóch dekad w zawodzie, choć postawione już pierwsze kroki na rynku rekrutacji IT są dla nas konieczne. Mając za sobą dopiero pierwsze lata doświadczenia w tym obszarze, ciągle jeszcze jest masa nauki i doświadczenia do zdobycia! Najważniejsze jednak w tej pracy są partnerski stosunek do innych, pasja i chęć do poszerzania swojej wiedzy.

Szukamy osoby, która:


Możesz zgarnąć dodatkowe plusy, jeśli:


Co oferujemy w zamian?