return to list

🤓 IT Recruiter

4 500 - 8 000 PLN brutto

🌍 SwingDev | Nowy Świat 35, Warszawa

🖥 http://www.swing.dev

#rekrutacja, #it

Kogo i dlaczego szukamy?

SwingDev to polsko-amerykański software house z siedzibą na Nowym Świecie w Warszawie. Pracujemy z najbardziej obiecującymi startupami z Doliny Krzemowej od ośmiu lat, bierzemy na barki tylko projekty, w które sami wierzymy i nigdy nie chcemy stać się “kolejną stabilną, ale nudną firmą.” Choć stabilną jesteśmy!

Gdy dołączysz do naszego zespołu, zobaczysz na własne oczy, jak przyjazne środowisko pracy budują świetni ludzie i wzajemny szacunek – ale, by podbić stawkę, mamy też rzemieślnicze lody, PlayStation i piłkarzyki. Zaczniesz też pokazywać nasz świat innym. Rekruter to dla kandydatów pierwszy kontakt z naszą firmą, dlatego chcemy wzbogacić zespół o kogoś, kto będzie epatował duchem i charakterem SwingDevu. Sprawdź naszą stronę i YouTube, by trochę go podłapać. Serce zabiło szybciej? Super!

Jeśli wszystko pójdzie dobrze, będziesz tworzyć 3 osobowy team, razem z Talent Managerką i drugim IT Rekruterem. Zadbasz u nas o cały proces rekrutacji end-to-end (czyli docieranie do kandydatów, pisanie ogłoszeń, przeprowadzanie rozmów rekrutacyjnych czy przekazywanie feedbacku) i staniesz się naszym strażnikiem dobrego Candidate Experience. Nieodłączne będą zadania administracyjne, ale i takie, w których to kreatywność będzie zaletą! Bez obaw - nie wszystko na raz, indywidualnie dostosujesz swoje działania z managerką, w zależności od doświadczenia, jakie już posiadasz.

Nie oczekujemy od Ciebie dwóch dekad w zawodzie, choć postawione już pierwsze kroki na rynku rekrutacji IT są dla nas konieczne. Na ten moment zależy nam na osobach z minimum 2-3 letnim doświadczeniem w rekrutacjach IT. Najchętniej, aby było to doświadczenie w rekrutacjach inhouse, ale jeśli masz doświadczenie agencyjne i wiesz, że chcesz dalej rozwijać się w rekrutacjach wewnętrznych i tworzyć team z zatrudnionymi przez Ciebie osobami - aplikuj :)

Nawet mając za sobą pierwsze lata doświadczenia w tym obszarze, ciągle jeszcze jest masa nauki i doświadczenia do zdobycia - tym bardziej, że dużo się u nas dzieje. Partnerski stosunek do innych, pasja, zaangażowanie, inicjatywa, chęć do poszerzania swojej wiedzy i "zakasania rękawów" i pracy w rozwijającej się firmie - to dla nas bardzo ważne kwestie :)

Szukamy osoby, która:


Dodatkowe plusy zgarniesz, jeśli...

Co oferujemy w zamian?