return to list

🤓 IT Recruitment Coordinator

3 000 - 4 500 PLN brutto

🌍 SwingDev | Nowy Świat 35/6A, Warszawa

🖥 http://www.swing.dev

#researcher, #it, #administrator

O nas
Kim jesteśmy?

SwingDev to polsko-amerykański software house z siedzibą na Nowym Świecie w Warszawie. Pracujemy z najbardziej obiecującymi startupami z Doliny Krzemowej od ośmiu lat, bierzemy na barki tylko projekty, w które sami wierzymy i nigdy nie chcemy stać się “kolejną stabilną, ale nudną firmą.” Choć stabilną jesteśmy!

Gdy dołączysz do naszego zespołu, zobaczysz na własne oczy, jak przyjazne środowisko pracy budują świetni ludzie i wzajemny szacunek – ale, by podbić stawkę, mamy też rzemieślnicze lody, PlayStation i piłkarzyki. Zaczniesz też pokazywać nasz świat innym. Rekruter to dla kandydatów pierwszy kontakt z naszą firmą, dlatego chcemy wzbogacić zespół o kogoś, kto będzie epatował duchem i charakterem SwingDevu. Sprawdź naszą stronę i YouTube, by trochę go podłapać. Serce zabiło szybciej? Super!

O stanowisku
Czy będziesz się zajmować?

Pokrótce - będziesz wspierać nas w zakresie sourcingu i administracji procesem rekrutacyjnym. Między innymi, będą to obowiązki, takie jak: aktywne wyszukiwanie kandydatów (głównie Developerów), nawiązywanie pierwszego kontaktu z kandydatami na potrzeby bieżących i przyszłych projektów, zarządzanie systemem ATS i dbanie o jakość danych, analizowanie wskaźników rekrutacyjnych, umawianie spotkań rekrutacyjnych i ich koordynacja. O Twój rozwój zadba Talent Managerka, która będzie dzieliła się z Tobą swoją wiedzą w wdrażała Cię w tajniki rekrutacji :)

A jednym zdaniem?

Zależy więc nam na osobie, która czuje, że rekrutacja jest jej pasją i która lubi zadania administracyjno-analityczne :)

Nasze oczekiwania
Szukamy kogoś, kto:


Benefity
...czyli co oferujemy w zamian?