return to list

🤓 IT Recruiter - Talent Sourcer

6 000 - 9 000 PLN brutto

🌍 SYZYGY | Dziekońskiego 3, Warszawa

🖥 http://www.syzygy.pl

#rekrutacja, #hr, #talentacquisition

W SYZYGY wspólnie kreujemy przestrzeń, pozwalającą na pełne wykorzystanie naszego potencjału i pojawiających się możliwości.
Dążymy do bycia całkowicie samoorganizującą się firmą, w której odtajniliśmy wynagrodzenia wszystkich, sami stworzyliśmy system podwyżek i samodzielnie podejmujemy decyzje. Jesteśmy zespołem programistów i designerów, którzy od 14 lat tworzą i rozwijają produkty cyfrowe. Chcemy zmieniać sposób w jaki projektowany i budowany jest software. By tego dokonać ważna jest zwinność i umiejętność odpowiadania na potrzeby klientów. Pracujemy między innymi z Mazda, Danwood, KYOCERA, LOT, TUI, Żabka. Wierzymy, że podstawą dobrych produktów jest partnerska relacja. Doradzamy i wdrażamy dedykowane rozwiązania, dzięki czemu przyczyniamy się do rozwoju biznesów klientów w możliwie najkrótszym czasie.

Do jakiego zespołu rekrutujemy?  
W zespole People 🫂, skupiamy się na tworzeniu miejsca pracy, w którym każdy z nas może być sobą. Nazwa teamu choć prosta (mamy tu takie zespoły jak Cyfrowe Trolle, Na końcu tęczy czy Undefined) jest niezaprzeczalnie znamienna. Wszystkie nasze działania skupiają się na ludziach i jesteśmy z tego bardzo dumni! Choć jako firma operujemy w bardzo technologicznym środowisku to zawsze powtarzamy, że przyszłość to niezmiennie ludzie. 

W ramach naszych działań zajmujemy się rekrutacją, onboardingiem, employer brandingiem czy zbieraniem doświadczeń pracowników. Szukamy wspaniałych ludzi dopełniających zespoły, dbamy o to byśmy wszyscy dbali o siebie nawzajem i rozwijali się jako organizacji.  
 
Twój zakres obowiązków:

 
Nasze wymagania:

Wiesz czym różni się front-end od back-endu? Doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji w branży lub do zespołów IT (MUST HAVE❣️). 


Mile widziane:


Co oferujemy: 


Nasza firma to miejsce dla Ciebie, jeśli: