return to list

🤓 Junior Recruiter

4 000 - 6 000 PLN brutto

🌍 SYZYGY | Dziekońskiego 3, Warszawa

🖥 http://www.syzygy.pl

#rekrutacja, #hr, #talentacquisition

Ars Thanea to Studio Produkcyjne natomiast SYZYGY Warsaw to Software House założone w 2007 roku. Należymy do międzynarodowej Grupy SYZYGY (WPP) i oficjalnie jesteśmy jedną spółką podzieloną na dwa brandy. 
W SYZYGY wspólnie kreujemy przestrzeń, pozwalającą na pełne wykorzystanie naszego potencjału i pojawiających się możliwości. 
Dążymy do bycia całkowicie samoorganizującą się firmą, w której odtajniliśmy wynagrodzenia wszystkich, sami stworzyliśmy system podwyżek i samodzielnie podejmujemy decyzje. 
Jesteśmy zespołem programistów i designerów, którzy od 14 lat tworzą i rozwijają produkty cyfrowe. 
Chcemy zmieniać sposób w jaki projektowany i budowany jest software. By tego dokonać ważna jest zwinność i umiejętność odpowiadania na potrzeby klientów. Pracujemy między innymi z Mazda, Danwood, KYOCERA, LOT, TUI, Żabka. 
Wierzymy, że podstawą dobrych produktów jest partnerska relacja. Doradzamy i wdrażamy dedykowane rozwiązania, dzięki czemu przyczyniamy się do rozwoju biznesów klientów w możliwie najkrótszym czasie. 
W Ars Thanea specjalizujemy się w produkcji CGI oraz animacji. 
Portfolio firmy tworzą realizacje dla największych światowych przedsiębiorstw wymienionych w rankingu Fortune Global 500 — w tym m.in. Facebook, Chanel, Nike, Hyundai, Discovery, HBO, Ubisoft, Nvidia, Disney i General Electric. Zostaliśmy wielokrotnie docenieni przez najważniejsze, światowe konkursy: Cannes Lions, Clio, One Show, AdFest, PromaxBDA, DMMA On-line Star, World Luxury Award. 
Znaleźliśmy się także na liście Top 10 Talents przygotowanej przez Adweek. 
_ 
Do jakiego zespołu rekrutujemy?  
W zespole People, które wspiera Ars Thanea oraz SYZYGY, skupiamy się na tworzeniu miejsca pracy, w którym każdy z nas może być sobą. W ramach naszych działań zajmujemy się rekrutacją, onboardingiem, employer brandingiem, zbieraniem doświadczeń pracowników, przeprowadzaniem akcji wspierających nas w pracy i tworzeniem kultury opartej o wartości takie jak zaufanie, transparencja, odpowiedzialność, zwinność. I choć działamy w branży IT i CGI uważamy, że przyszłością są ludzie. Jeśli więc posiadasz doświadczenia w obszarze poszukiwania pracowników i nasze wartości są Ci bliskie zapraszamy Cię do aplikowania :-)
 
Twój zakres obowiązków:
 
Nasze wymagania:

Mile widziane: