return to list

🤓 Client Success Manager [part time]

Undisclosed salary

🌍 Talent Place | ul. Grzegórzecka 8/5, Kraków

🖥 https://talentplace.pl/

#recruiter, #manager, #leadreship

Talent Place jest usługą rekrutacji opartej o ideę crowdstuffingu.

Wierzymy, że rekrutacja powinna stać się bardziej ludzka i jakościowa. Dlatego budujemy społeczność doświadczonych rekruterów, którzy podzielają naszą wizję i są najlepszymi specjalistami na rynku. Dzięki temu zawsze dostarczamy pozytywny candidate experience i rekrutujemy z niespotykaną na rynku efektywnością.

Aktualnie poszukujemy Client Success Managera, którego rolą będzie zarządzanie zespołem zdalnych rekruterów i współpraca z naszymi Klientami. Bardzo ważne jest, by osoba na tym stanowisku lubiła ludzi, bo to właśnie z nimi będzie pracowała każdego dnia! 

Osoba na tym stanowisku będzie pracowała w 100% w formie zdalnej. Będzie to praca z różnymi projektami rekrutacyjnymi, zajmująca ok 15 - 20 h w tygodniu, a zatem może to być Twoje dodatkowe źródło dochodu. 

W Talent Place pracujemy w absolutnie nie-korporacyjnej atmosferze, bardzo lubimy swoją pracę i cały czas się rozwijamy. Jedną z rzeczy, która jest dla nas bardzo ważna, to tworzenie Zespołu w oparciu o przedsiębiorcze podejście, w związku z tym szukamy osób, które są proaktywne i lubią samodzielnie podejmować inicjatywę, bo przed nami jeszcze sporo ciekawych wyzwań!

Jeśli tak jak my nie lubisz stać w miejscu, jesteś otwarty/a na nowości a do tego chcesz tworzyć jedną z najbardziej efektywnych społeczności rekrutacyjnych opartych na innowacyjnym modelu pracy zdalnej, zapraszamy do kontaktu!


Twoje zadania: 

Wymagania:

Oferujemy: