return to list

🤓 Rekruter

Undisclosed salary

🌍 Talent Place | ul. Grzegórzecka 8/5, Kraków

🖥 https://talentplace.pl/

#rekrutacja, #It, #Recruiter

Czy Ty też masz wrażenie, że rekrutacja powinna stać się bardziej ludzka i jakościowa? 

W Talent Place jesteśmy przekonani o tym, że tak powinno być, dlatego budujemy społeczność doświadczonych rekruterów, którzy podzielają naszą wizję i są najlepszymi specjalistami na rynku. Dzięki temu zawsze dostarczamy pozytywny candidate experience i rekrutujemy z niespotykaną na rynku efektywnością.
 
 
Aktualnie poszukujemy do naszej społeczności Rekruterów, których rolą będzie prowadzenie procesów rekrutacyjnych end-to-end. Zatem zależy nam na tym, abyś miał min. 2 letnie doświadczenie w rekrutacji. Będziesz prowadził brief’y z klientami, samodzielnie wyszukiwał kandydatów, a następnie prowadził ich przez kolejne etapy procesu rekrutacji. 
 
Czego potrzebujemy:

Jakie korzyści oferujemy: 

Rekrutacja to ludzie i ich potrzeby. To firmy i menadżerowie, którzy budują swoje zespoły i potrzebują najlepszych pracowników. To kandydaci, którzy znajdują się w ważnym momencie swojego życia, momencie zmiany pracy. Dlatego chcemy zmieniać sposób działania rynku pracy - na bardziej indywidualny i dający więcej szacunku. Jeśli też podzielasz nasze zdanie - dołącz do naszej społeczności i aplikuj już dziś! 
 
Więcej o nas: https://talentplace.pl/