return to list

🤓 Junior Project Coordinator

Undisclosed salary

🌍 Talent Place | ul. Grzegórzecka 8/5, Kraków

🖥 https://talentplace.pl/

#project, #leadership, #HR

Talent Place jest usługą rekrutacji opartej o ideę crowdstuffingu.

Wierzymy, że rekrutacja powinna stać się bardziej ludzka i jakościowa. Dlatego budujemy społeczność doświadczonych rekruterów, którzy podzielają naszą wizję i są najlepszymi specjalistami na rynku. Dzięki temu zawsze dostarczamy pozytywny candidate experience i rekrutujemy z niespotykaną na rynku efektywnością.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko Junior Project Coordinator, którego rolą będzie zarządzanie zespołem rekruterów i współpraca z naszymi Klientami. Ważne jest, by osoba na tym stanowisku lubiła ludzi, bo to właśnie z nimi będzie pracowała każdego dnia. 

Także jeśli świat rekrutacji jest Ci znany i chciałbyś pracować w tej branży, oraz czujesz, że mógłbyś być dobrym liderem - to ta propozycja może być dla Ciebie! ;) 

W Talent Place pracujemy w absolutnie nie-korporacyjnej atmosferze, bardzo lubimy swoją pracę i cały czas się rozwijamy. Jedną z rzeczy, która jest dla nas bardzo ważna, to tworzenie Zespołu w oparciu o przedsiębiorcze podejście, w związku z tym szukamy osób, które są proaktywne i lubią samodzielnie podejmować inicjatywę, bo przed nami jeszcze sporo ciekawych wyzwań!

Jeśli tak jak my nie lubisz stać w miejscu, jesteś otwarty/a na nowości a do tego chcesz tworzyć jedną z najbardziej efektywnych społeczności rekrutacyjnych opartych na innowacyjnym modelu pracy zdalnej, zapraszamy do kontaktu!


Twoje zadania: 
Potrzebujemy:

Oferujemy: