return to list

🤓 Lead Recruiter

6 000 - 8 500 PLN brutto

🌍 Talent Place | ul. Grzegórzecka 8/5, Kraków

🖥 https://talentplace.pl/

#HR, #Leader, #Recruiter

Powiększamy Zespół Community - dołącz do nas! ;)

Zespół Community rośnie w siłę. W związku z tym poszukujemy osoby na stanowisko Lead Recruiter. Główną odpowiedzialnością na tym stanowisku będzie realizacja i nadzorowanie procesów rekrutacyjnych związanych z budowaniem Społeczności Talent Place. 

A czym w zasadzie jest Społeczność Talent Place?

Jest to grupa już ponad 100 Talent Rekruterów, HR Business Partnerów czy Ekspertów HR, którzy realizują projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Poszukujemy osób,  które będą współpracowały z nami w różnych wariantach (model freelancer lub stała współpraca) w czterech różnych Business Unitach. A należą do nich: IT, Inżyniering&Sales, BPO/SSC oraz International. Talent Rekruterzy w naszej Społeczności realizują procesy rekrutacyjne end-to-end dla naszych Klientów takich jak Brainly, Auto1, Shell, Lidl, czy Booksy. Ogromną zaletą naszej Społeczności jest różnorodność doświadczeń, którą wnoszą jej członkowie, zatem współpracując ze sobą Talent Rekruterzy wymieniają się między sobą wiedzą, korzystając nawzajem ze swoich doświadczeń. Społeczność Talent Place to nie internetowa platforma, a grupa freelancerów, którzy ponad wszystko cenią elastyczne działanie jak i również współpracę ramię w ramię z innymi ekspertami. 

O co dokładnie chodzi w tej roli?

Na stanowisku Lead Recruitera najważniejsze są trzy rzeczy:


A zatem podsumowując, rola Lead Recruitera to przede wszystkim rekrutacja, rekrutacja i jeszcze raz rekrutacja ujęta z różnych perspektyw. Łączy ona w sobie zarówno wyznaczanie kierunku działania, przewodzenie Zespołowi, jak i samodzielną realizację projektów.  A zatem pasja do ludzi będzie konieczna! ;) 

Co będzie należało do Twoich zadań?


Czego potrzebujesz, by doskonale sobie poradzić jako Lead Recruiter?


Jak pracuje Zespół Community, do którego dołączysz?


Co chcemy Ci zaproponować w zamian ?