return to list

🤓 Recruitment Specialist

Undisclosed salary

🌍 Talent Place | ul. Grzegórzecka 8/5, Kraków

🖥 https://talentplace.pl/

#sourcer, #recruiter, #hrU nas możesz to znaleźć! :) 


Talent Place jest usługą rekrutacji opartej o ideę crowdstuffingu. Wierzymy, że rekrutacja powinna stać się bardziej ludzka i jakościowa. Dlatego budujemy społeczność doświadczonych rekruterów, którzy podzielają naszą wizję i są najlepszymi specjalistami na rynku. 


Naszym marzeniem jest dopasowanie maksymalnej liczby pracodawców i pracowników tak, aby w pełni mogli wykorzystywać swój wzajemny potencjał, bo uważamy, że tylko dobrze dobrany pracownik będzie z satysfakcją i uśmiechem wykonywał swoją pracę! 


Aktualnie do zespołu People&Operations poszukujemy Recruitment Specialist, którego rolą będzie budowa zdalnej społeczności rekruterów oraz zarządzanie wewnętrznymi procesami rekrutacji i onboardingu. Brzmi ciekawie? Gwarantujemy że jest! ;) 


Poszukujemy osoby, która tak jak my nie lubi stać w miejscu! W Talent Place szybko się rozwijamy, zmieniamy nasze procesy, by działały lepiej i szukamy nowych rozwiązań, które usprawnią nasze działania - zatem jeśli lubisz podejmować inicjatywę i proaktywnie podchodzisz do życia - to miejsce to będzie właśnie dla Ciebie. 


PS. Jesteśmy 3-osobowym działem People&Operations. Pracujemy w absolutnie nie-korporacyjnej atmosferze, bardzo lubimy swoją pracę i każdego dnia przychodzimy do niej z radością. Każdy z nas jest odpowiedzialny za swój obszar, na który ma w pełni wpływ i może kształtować jego wygląd i wdrażać swoje pomysły. 


Twoje zadania:Czego od Ciebie potrzebujemy?Co u nas otrzymasz: