return to list

🤓 Rekruter BPO/SSC

Undisclosed salary

🌍 Talent Place | Grzegórzecka 8/5, Kraków

🖥 https://talentplace.pl/

#partTIME, #BPO/SSC, #recruiter

Czy Ty też masz wrażenie, że rekrutacja powinna stać się bardziej ludzka i jakościowa? 

W Talent Place jesteśmy przekonani o tym, że tak powinno być, dlatego budujemy społeczność doświadczonych rekruterów, którzy podzielają naszą wizję i są najlepszymi specjalistami na rynku. Dzięki temu zawsze dostarczamy pozytywny candidate experience i rekrutujemy z niespotykaną na rynku efektywnością. 

Naszym marzeniem jest dopasowanie maksymalnej liczby pracodawców i pracowników tak, aby w pełni mogli wykorzystywać swój wzajemny potencjał, bo uważamy, że tylko dobrze dobrany pracownik będzie z satysfakcją i uśmiechem wykonywał swoją pracę! 

Aktualnie poszukujemy do naszej społeczności Rekruterów, których rolą będzie prowadzenie procesów rekrutacyjnych end-to-end. Zatem zależy nam na tym, abyś miał min. 3 letnie doświadczenie w rekrutacji, bo swoje zadania będziesz wykonywał w pełni samodzielnie. 
 
Czego od Ciebie potrzebujemy:

Co jest u nas atrakcyjne: 

Rekrutacja to ludzie i ich potrzeby. To firmy i menadżerowie, którzy budują swoje zespoły i potrzebują najlepszych pracowników. To kandydaci, którzy znajdują się w ważnym momencie swojego życia, momencie zmiany pracy. Dlatego chcemy zmieniać sposób działania rynku pracy - na bardziej indywidualny i dający więcej szacunku. 

Jeśli też podzielasz nasze zdanie i masz odwagę tworzyć nowe rozwiązania, promować przełomowe i niestandardowe metody rekrutacji i wychodzić poza schematy - dołącz do naszej społeczności i aplikuj już dziś!