return to list

🤓 Rekruter IT

Undisclosed salary

🌍 Talent Place | Grzegórzecka 8/5, Kraków

🖥 http://www.talentplace.pl/

#Rekruter, #HR, #IT

Czy Ty też masz wrażenie, że rekrutacja powinna stać się bardziej ludzka i jakościowa?

W Talent Place jesteśmy przekonani o tym, że tak powinno być, dlatego budujemy społeczność doświadczonych rekruterów, którzy podzielają naszą wizję i są najlepszymi specjalistami na rynku. Dzięki temu zawsze dostarczamy pozytywny candidate experience i rekrutujemy z niespotykaną na rynku efektywnością.

Naszym marzeniem jest dopasowanie maksymalnej liczby pracodawców i pracowników tak, aby w pełni mogli wykorzystywać swój wzajemny potencjał, bo uważamy, że tylko dobrze dobrany pracownik będzie z satysfakcją i uśmiechem wykonywał swoją pracę!

Aktualnie poszukujemy do naszej społeczności zdalnych Rekruterów, których rolą będzie prowadzenie procesów rekrutacyjnych end-to-end. Na ten moment szczególnie zapraszamy osoby, które mają doświadczenie w prowadzeniu projektów międzynarodowych.

Czego od Ciebie potrzebujemy:


Co jest u nas atrakcyjne:


Rekrutacja to ludzie i ich potrzeby. To firmy i menadżerowie, którzy budują swoje zespoły i potrzebują najlepszych pracowników. To kandydaci, którzy znajdują się w ważnym momencie swojego życia, momencie zmiany pracy. Dlatego chcemy zmieniać sposób działania rynku pracy - na bardziej indywidualny i dający więcej szacunku.

Jeśli też podzielasz nasze zdanie i masz odwagę tworzyć nowe rozwiązania, promować przełomowe i niestandardowe metody rekrutacji i wychodzić poza schematy - dołącz do naszej społeczności i aplikuj już dziś!