return to list

🤓 Rekruter

Undisclosed salary

🌍 Talent Place | Grzegórzecka 8/5, Kraków

🖥 http://www.talentplace.pl/

#headhunting, #Recruiter

Czy Ty też masz wrażenie, że rekrutacja powinna stać się bardziej ludzka i jakościowa? 

W Talent Place jesteśmy przekonani o tym, że tak powinno być, dlatego budujemy społeczność doświadczonych rekruterów, którzy podzielają naszą wizję i są najlepszymi specjalistami na rynku. Dzięki temu zawsze dostarczamy pozytywny candidate experience i rekrutujemy z niespotykaną na rynku efektywnością. 

Naszym marzeniem jest dopasowanie maksymalnej liczby pracodawców i pracowników tak, aby w pełni mogli wykorzystywać swój wzajemny potencjał, bo uważamy, że tylko dobrze dobrany pracownik będzie z satysfakcją i uśmiechem wykonywał swoją pracę! 

Aktualnie poszukujemy do naszej społeczności Junior Rekruterów, których rolą będzie wspieranie procesów rekrutacyjnych. Na tym stanowisku będziesz mógł się nauczyć prowadzenia projektów end-to-end bo będziesz współpracować z osobami doświadczonymi. 

Także jeśli lubisz ludzi i kontakt telefoniczny sprawia Ci dużo radości, chciałbyś docelowo rozwijać się na ścieżce HRowej to aplikuj do nas!  
 
Czego od Ciebie potrzebujemy:

Twoje zadania: 


Co jest u nas atrakcyjne: 

Rekrutacja to ludzie i ich potrzeby. To firmy i menadżerowie, którzy budują swoje zespoły i potrzebują najlepszych pracowników. To kandydaci, którzy znajdują się w ważnym momencie swojego życia, momencie zmiany pracy. Dlatego chcemy zmieniać sposób działania rynku pracy - na bardziej indywidualny i dający więcej szacunku. 

Jeśli też podzielasz nasze zdanie i masz odwagę tworzyć nowe rozwiązania, promować przełomowe i niestandardowe metody rekrutacji i wychodzić poza schematy - dołącz do naszej społeczności i aplikuj już dziś! 
 
Więcej o nas: https://talentplace.pl/