return to list

🤓 Rekruter w branży IT

3 000 - 6 000 PLN netto

🌍 Talent Place | Grzegórzecka, Kraków

🖥 https://talentplace.pl/

#HR, #B2B

Czujesz się specjalistą w rekrutacji i chciałbyś obsługiwać prestiżowych Klientów, ale praca na standardowym etacie Cię już męczy ?  Albo może marzysz o tym, aby działać jak freelancer, ale  ale nie czujesz się mocny w sprzedaży ?  

Talent Place to elastyczne rozwiązanie dla Rekruterów i HR Ekspertów. Ty decydujesz jaką ilość czasu nam deklarujesz, a my dbamy o to, aby zadeklarowany przez Ciebie czas był wypełniony projektami rekrutacyjnymi oraz by Twoje wynagrodzenie było atrakcyjne!
Zatem jeśli uwielbiasz rekrutować to dołącz do Społeczności Talent Place.  Minimalna ilość czasu, której od Ciebie potrzebujemy to 80 h / miesięcznie czyli mniej więcej pół etatu. Jeśli oczywiście chciałbyś współpracować w szerszym zakresie jest to możliwe. ;)
Ważne jest dla nas, abyś miał:


Jakie będziesz mieć korzyści ze współpracy z Talent Place ? 


Ile będzie wynosić moje wynagrodzenie ? 

Zarobki Talent Rekruterów w Społeczności, różnią się znacząco. Jest to zależne m.in. od ilości czasu, który angażują w Talent Place, od branży w której prowadzą procesy czy od doświadczenia i biegłości, którą mają w rekrutacji.  Dlatego nie da się na to pytanie odpowiedzieć jedną, precyzyjną kwotą. 

Niektórzy Talent Rekruterzy zarabiają 4000 PLN, inni nawet 15 000 PLN miesięcznie. 

Ważne jest to, abyś miał gotowość na elastyczną współpracę projektową w oparciu o umowę prowizyjną. Możesz współpracować z nami na umowie B2B bądź na umowie zlecenie. 

Spodobała Ci się nasza propozycja i czujesz, że moglibyśmy razem współpracować ? :) 

Zachęcamy, abyś aplikował do Społeczności Talent Place!