return to list

🤓 Talent Acquisition Specialist

4 500 - 7 500 PLN brutto

🌍 Talent Place | ul. Grzegórzecka 8/5, Kraków

🖥 http://www.talentplace.pl/

#leader, #recruitment, #hr

Powiększamy Zespół Community - dołącz do nas! ;)

Dzień dobry! Z tej strony ekipa Community z Talent Place, a konkretnie Ola i Gosia. ;) Zależy nam na tym, by znaleźć  trzeciego takiego pasjonata jak my, który będzie budował Społeczność Talent Place razem z nami. Jeśli szukasz czegoś więcej niż pracy od 8.00-16.00, pracy, która serio będzie Twoją pasją i będzie przynosiła Ci radość to czytaj dalej! ;)

Zespół Community rośnie w siłę. W związku z tym poszukujemy osoby na stanowisko Talent Acquisition Specialist. Główną odpowiedzialnością na tym stanowisku będzie realizacja i nadzorowanie procesów rekrutacyjnych związanych z budowaniem Społeczności Talent Place. 

A czym w zasadzie jest Społeczność Talent Place?

Jest to grupa już ponad 100 Talent Rekruterów, HR Business Partnerów czy Ekspertów HR, którzy realizują projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Poszukujemy osób,  które będą współpracowały z nami w różnych wariantach (model freelancer lub stała współpraca) w czterech różnych Business Unitach. A należą do nich: IT, Inżyniering&Sales, BPO/SSC oraz International. Talent Rekruterzy w naszej Społeczności realizują procesy rekrutacyjne end-to-end dla naszych Klientów takich jak Microsoft, Shell, Lidl, czy Booksy. Ogromną zaletą naszej Społeczności jest różnorodność doświadczeń, którą wnoszą jej członkowie, zatem współpracując ze sobą Talent Rekruterzy wymieniają się między sobą wiedzą, korzystając nawzajem ze swoich doświadczeń. Społeczność Talent Place to nie internetowa platforma, a grupa freelancerów, którzy ponad wszystko cenią elastyczne działanie jak i również współpracę ramię w ramię z innymi ekspertami. 

O co dokładnie chodzi w roli Talent Acquisition Specialist? 

Na stanowisku Talent Acquisition Specialist najważniejsze są trzy rzeczy:


A zatem podsumowując, rola Talent Acquisition Specialist to przede wszystkim rekrutacja, rekrutacja i jeszcze raz rekrutacja ujęta z różnych perspektyw. Łączy ona w sobie zarówno wyznaczanie kierunku działania, przewodzenie Zespołowi, jak i samodzielną realizację projektów.  A zatem pasja do ludzi będzie konieczna! ;) 

Co będzie należało do Twoich zadań?

Czego potrzebujesz, by doskonale sobie poradzić jako Talent Acquisition Specialist?


Jak pracuje Zespół Community, do którego dołączysz?


Co chcemy Ci zaproponować w zamian ? 

Aplikuj: https://bit.ly/3CfWgAW