return to list

🤓 Recruiter / HR Specialist

Undisclosed salary

🌍 Tameshi Inv. | Więckowskiego, Łódź

🖥 https://www.tameshi.eu/

#B2B, #ITRecruiter, #HR

Jesteśmy firmą z Łodzi i tutaj rośniemy w siłę, ale już od dawna stawiamy na pracę zdalną. Nasi ludzie mieszkają w różnych częściach Polski i pracujemy w taki sposób zanim to stało się konieczne, więc jeśli szukasz takiej pracy, w której możesz pracować z dowolnej lokalizacji to zdecydowanie jesteś we właściwym miejscu! Jeśli chcesz pracować stacjonarnie - możesz, pod warunkiem, że jesteś z Łodzi. 
 
Co my właściwie robimy? Można powiedzieć, że bujamy w obłokach, albowiem chmury to nasza główna pasja. A konkretnie jedna chmura – Amazon Web Services (AWS). To w niej się specjalizujemy i do niej migrujemy naszych klientów, przede wszystkim banki i instytucje finansowe. Jesteśmy Advanced Partnerem AWSa i lubimy się tym chwalić.  

Ostatni rok okazał się bardzo dobrym rokiem dla naszej branży, a co za tym idzie - rośniemy. Rośnięcie ma to do siebie, że jak się zacznie - ciężko się zatrzymać. Mamy więc coraz większe potrzeby pracownicze i nie ogarniamy już tego sami, mimo że bardzo byśmy chcieli. Prawda jest taka, że doszliśmy do miejsca, w którym rekrutacje się nie kończą i chcielibyśmy podzielić się tym kawałkiem tortu z kimś nowym. Tak więc szukamy kogoś, kto nie tylko będzie ogarniał nasze rekrutacje, ale też pomoże zbudować cały dział HR/Recruitment. 

Masz szansę zbudować coś od podstaw, mieć wpływ na wygląd naszej firmy w przyszłości, zagrzać tu miejsce i zadomowić się na dobre. Nie jesteśmy korpo i nie pracujemy jak korpo. I wszyscy jesteśmy “na Ty”. 

Potrzebujemy kogoś, kto zajmie się:


Czego oczekujemy:


Kiedy nie powinieneś się do nas zgłaszać:


Co możemy Ci dać: