return to list

🤓 Recruitment Reasercher

3 000 - 4 000 PLN brutto

🌍 Tap.Talent | ul. Robotnicza 42a, Wrocław

🖥 http://www.taptalent.eu

#reasercher, #rekrutacja

O Nas:
Tap.Talent to zespół wysokiej klasy profesjonalistów, posiadających wiedzę i doświadczenie w zakresie rekrutacji, pozyskiwania talentów i działań employer brandingowych. Na co dzień wykorzystujemy nasze doświadczenie zawodowe zdobyte podczas realizacji projektów rekrutacyjnych, promocyjnych i doradczych w międzynarodowych firmach doradztwa personalnego.

O Roli:
Szukamy zmotywowanych studentów dziennych i zaocznych, którzy chcieliby wkroczyć w świat rekrutacji i zacząć stawiać pierwsze kroki w branży HR.
Będziesz odpowiedzialny za wyszukiwanie i analizowanie profili kandydatów za pomocą różnych narzędzi rekrutacyjnych (direct search, networking, headhunting, Boolean Search)
oraz pierwszy kontakt z kandydatami. W zależności od Twoich zainteresowań możesz również być zaangażowany w wewnętrzne projekty agencji dotyczące prowadzenia badań rynkowych, działań employer brandingowych i innych.