return to list

馃 C-level Executive Recruiter

Undisclosed salary

馃實 Tar Heel Capital Pathfinder | Burakowska 5, Warszawa

馃枼 https://thcpathfinder.com/pl/

#recruiter, #rekruter, #C-level

Tar Heel Capital Pathfinder to fundusz venture capital i do艣wiadczony venture builder.
Nieustannie poszukujemy wyr贸偶niaj膮cych si臋 produkt贸w i us艂ug, niszowego know-how, przemy艣lanych modeli biznesowych i do艣wiadczonych za艂o偶ycieli do naszych w艂asnych projekt贸w venture buildingowych.

Mamy wiele ciekawych pomys艂贸w, lecz 偶eby je zrealizowa膰 potrzebujemy zasili膰 nasz zesp贸艂 o wielu nowych specjalist贸w. Poszukujemy C-level Executive Recruiter 'a, kt贸ry wesprze nas w budowaniu relacji i docieraniu do kandydat贸w C-level mog膮cych zosta膰 za艂o偶ycielami i dyrektorami wy偶szego szczebla w sp贸艂kach portfelowych funduszu Tar Heel Capital Pathfinder. Szukamy osoby o du偶ym wyczuciu biznesowym, ale zarazem takiej kt贸ra dobrze b臋dzie czu艂a si臋 w 艣rodowisku startupowym.

Jako C-level Executive Recruiter b臋dziesz cz臋艣ci膮 zespo艂u rekrutacyjnego, w kt贸rym stawiamy na jako艣膰, komunikacj臋, efektywno艣膰 i dynamik臋 wszystkich podejmowanych dzia艂a艅.

Twoje zadania

  Oczekiwania

Mile widziane:

Oferujemy

Dzia艂ania rekrutacyjne wspiera
Red Sky - najbardziej rozwojowe startup studio w Polsce i partner Tar Heel Capital Pathfinder.