return to list

🤓 IT Recruiment Consultant

4 500 - 9 000 PLN brutto

🌍 Team Up IT Recruitment | Grunwaldzka 412, Gdańsk

🖥 https://www.teamuprecruitment.com/

#recruitment, #recruiter, #it

IT Recruitment Consultant @ Team Up IT Recruitment 
 
Trójmiasto + Remote (model full remote z okazjonalnymi spotkaniami zespołu)
 
5000-9000 PLN netto podstawy + prowizje na B2B  
lub 4500-7750 PLN brutto podstawy + prowizje na Umowie o Pracę

Cześć!

Zajmujesz się rekrutacją i jesteś już zmęczony/a rywalizacją i nieosiągalnymi targetami? A może w końcu chcesz spróbować rekrutacji w unikatowym modelu rekrutacji zespołowej, żeby poznać nowe oblicze tej branży? 

Jeśli tak, to dobrze, że tu jesteś!  

Nazywamy się Team Up, jesteśmy firmą rekrutacyjną IT z jasną wizją, gdzie kultura jest ważniejsza od formalnych procesów. Od 2019 roku działamy na rynku rekrutacji IT na swój własny, niepowtarzalny sposób. 

Co robimy inaczej? 

Wszystkie rekrutacje przeprowadzamy w unikatowym, inspirowanym Scrumem modelu #teamsourcing, czyli rekrutacji zespołowej. O co chodzi? Każdy projekt realizuje powołany zespół projektowy, który wspólnie ustala najlepszą strategię rekrutacyjną, dzieli się zadaniami, a następnie omawia sukcesy i trudności podczas regularnych spotkań online. 

Gdy trafi się trudny projekt możesz liczyć na wsparcie zespołu, a gdy pomyślnie zakończycie rekrutację, to prowizję otrzymują wszystkie osoby, które efektywnie wzięły udział w realizacji zlecenia! Większość projektów otrzymujemy na wyłączność, więc nie musisz się ścigać z rekruterami z innych firm – liczy się jakościowe podejście i zaangażowanie. 

Pracujemy w modelu „office by purpose” - na co dzień z domu, ale chętnie spotykamy się w biurze raz na jakiś czas, kiedy czujemy potrzebę integracji lub mamy do rozgryzienia jakąś zawodową łamigłówkę.  

Jak może wyglądać Twoja ścieżka w Team Up? 

Klikasz aplikuj i nie bawem odbierz telefon od Pawła – Twojego przyszłego Team Leadera. Po miłej rozmowie wstępnej umawiacie się na spotkanie wideo, podczas którego możecie lepiej się poznać z Pawłem i jednym z członków Twojego przyszłego zespołu. W trakcie następnego spotkania online poznajesz założycieli naszej firmy. Niedługo po tym odbierasz telefon – udało się! Zaczyna się Twoja przygoda w Team Up! 

Dostajesz nowego MacBooka, telefon i rozpoczynasz swój onboarding. Poznajesz zespół, nasze metodyki pracy – w tym Scrum i OKRy – przechodzisz szkolenia z potrzebnych narzędzi. Już niebawem zaczynasz poszukiwanie kandydatów IT. Pracujesz w zespołach i dostajesz maksymalnie 3 projekty na tydzień, żeby móc się im faktycznie poświęcić. Nim się obejrzysz Twój pierwszy kandydat dostaje ofertę – brawo! W międzyczasie bierzesz udział w naszych ogólnofirmowych, kwartalnych burzach mózgów, gdzie widzisz, jak Twoje pomysły rozwijają naszą organizację. 

A co dalej?  

Wspólnie z Pawłem robicie analizę Twoich talentów i kompetencji wymagających rozwinięcia. Ustalacie roczny plan rozwoju, który wiąże się z możliwością awansu i podwyżkami wraz z postępami. Decydujecie czy, czy chcesz się wyszkolić w innych gałęziach biznesu, a może wziąć na siebie np. rolę Account Managera.  

Znasz widełki na wszystkich stanowiskach w firmie oraz wiesz, jakie umiejętności są potrzebne, żeby móc osiągać planowy i regularny wzrost wynagrodzenia wraz z rozwijającą się karierą. Co z tym zrobisz? To zależy od Ciebie, ale będziemy Cię wspierać w obranej przez Ciebie drodze.

Jakie będą Twoje główne zadania? 


Kogo szukamy? 


Co oferujemy?