return to list

🤓 IT Recruitment Consultant

5 000 - 7 000 PLN netto

🌍 Team Up IT Recruitment | Sienkiewicza, Łódź

🖥 https://www.teamuprecruitment.com/

#ITrecruitment, #remote

IT Recruitment Consultant @ Team Up IT Recruitment 

Łódź + Remote (model full remote z okazjonalnymi spotkaniami zespołu) 

Cześć! 

Zajmujesz się rekrutacją i jesteś już zmęczony/a rywalizacją i nieosiągalnymi targetami? A może w końcu chcesz spróbować rekrutacji w unikatowym modelu rekrutacji zespołowej, żeby poznać nowe oblicze tej branży? 

Jeśli tak, to dobrze, że tu jesteś! 

Nazywamy się Team Up, jesteśmy firmą rekrutacyjną IT z jasną wizją, gdzie kultura jest ważniejsza od formalnych procesów. Od ponad dwóch lat działamy na rynku rekrutacji IT na swój własny, niepowtarzalny sposób. 

Co robimy inaczej?
Wszystkie rekrutacje przeprowadzamy w unikatowym, inspirowanym Scrumem modelu #teamsourcing, czyli rekrutacji zespołowej. O co chodzi? Każdy projekt realizuje powołany zespół projektowy, który wspólnie ustala najlepszą strategię rekrutacyjną, dzieli się zadaniami, a następnie omawia sukcesy i trudności podczas regularnych spotkań online. 

Gdy trafi się trudny projekt możesz liczyć na wsparcie zespołu, a gdy pomyślnie zakończycie rekrutację, to prowizję otrzymują wszystkie osoby, które efektywnie wzięły udział w realizacji zlecenia! Większość projektów otrzymujemy na wyłączność, więc nie musisz się ścigać z innymi rekruterami – liczy się jakościowe podejście i zaangażowanie. 

Pracujemy w modelu „office by purpose” - na co dzień z domu, ale chętnie spotykamy się w biurze raz na jakiś czas, kiedy czujemy potrzebę integracji lub mamy do rozgryzienia jakąś zawodową łamigłówkę. 

Jak może wyglądać Twoja ścieżka w Team Up?
Klikasz aplikuj. W ciągu kilku dni odbierasz telefon od Ani – Twojej przyszłej Team Leaderki. Po miłej rozmowie wstępnej umawiacie się na spotkanie wideo, podczas którego możecie lepiej się poznać z Anią i jednym z członków Twojego przyszłego zespołu. W trakcie następnego spotkania online poznajesz założycieli naszej firmy. Niedługo po tym odbierasz telefon – udało się! Zaczyna się Twoja przygoda w Team Up! 

Dostajesz laptopa, telefon i rozpoczynasz swój onboarding. Poznajesz zespół, nasze metodyki pracy – w tym Scrum i OKRy – przechodzisz szkolenia z potrzebnych narzędzi. Już niebawem dołączasz do swojego pierwszego projektu i wraz z zespołem zaczynasz poszukiwanie kandydatów IT. Nim się obejrzysz, Twój pierwszy kandydat dostaje ofertę – brawo! W międzyczasie bierzesz udział w naszych ogólnofirmowych, kwartalnych burzach mózgów, gdzie widzisz, jak Twoje pomysły rozwijają naszą organizację. 

A co dalej?
Wspólnie z Anią robicie analizę Twoich talentów i kompetencji wymagających rozwinięcia. Ustalacie roczny plan rozwoju, który wiąże się z możliwością awansu i podwyżkami wraz z postępami. Znasz widełki na wszystkich stanowiskach w firmie oraz wiesz, jakie umiejętności są potrzebne, żeby móc osiągać planowy i regularny wzrost wynagrodzenia wraz z rozwijającą się karierą. Co z tym zrobisz? To zależy od Ciebie, ale będziemy Cię wspierać w obranej przez Ciebie drodze. :) 

 Jakie będą Twoje główne zadania? 


Kogo szukamy?


 Co oferujemy?


Wciąż nie jesteś przekonany/a?
Jeśli jesteś pewny/a czy taki system pracy jest dla Ciebie, chcesz się dowiedzieć więcej o naszej kulturze lub boisz się pustych obietnic, przed złożeniem aplikacji możesz umówić się na rozmowę z jednym z pracowników Team Up - Kasią. Ta rozmowa nie będzie zobowiązująca, a Ty będziesz miał/a szansę zadać wszystkie nurtujące Cię pytania!

Już dziś umów się na spotkanie z Kasią!

A może chciałbyś/abyś poznać swoją przyszłą Team Leaderkę? Obejrzyj krótki wywiad z Anią a przekonasz się, że na lepszą przełożoną nie mogłeś/aś trafić!

Wywiad z Anią: https://www.facebook.com/teamuprecruitment/videos/280976203238549
 
Jak się pracuje z Anią? Niech na to pytanie odpowiedzą cytaty z ankiet 360: