return to list

🤓 Junior IT Recruitment Consultant

4 000 - 5 000 PLN netto

🌍 Team Up IT Recruitment | Sienkiewicza, Łódź

🖥 https://www.teamuprecruitment.com/

#ITrecruitment, #remote

Junior IT Recruitment Consultant @ Team Up IT Recruitment

Łódź  + Remote (model hybrydowy)

Cześć!

Poznałeś/aś już świat rekrutacji, lecz szukasz czegoś więcej? Chcesz zacząć przygodę z rekrutacją IT i nie wiesz jak postawić pierwszy krok? Kusi Cię wyspecjalizowanie się w konkretnej branży, ale martwią Cię skomplikowane nazwy, dziwne stanowiska i brak zrozumienia świata IT?

Jeśli tak, to dobrze, że tu jesteś!
Nazywamy się Team Up, jesteśmy firmą rekrutacyjną IT z jasną wizją, gdzie kultura jest ważniejsza od formalnych procesów. Od dwóch lat działamy na rynku rekrutacji IT na swój własny, niepowtarzalny sposób.

Co robimy inaczej?
Wszystkie rekrutacje przeprowadzamy w unikatowym, inspirowanym Scrumem modelu #teamsourcing, czyli rekrutacji zespołowej. O co chodzi? Każdy projekt realizuje powołany zespół projektowy, który wspólnie ustala najlepszą strategię rekrutacyjną, dzieli się zadaniami, a następnie omawia sukcesy i trudności podczas regularnych spotkań online.

Gdy trafi się trudny projekt możesz liczyć na wsparcie zespołu, a gdy pomyślnie zakończycie rekrutację, to prowizję otrzymują wszystkie osoby, które efektywnie wzięły udział w realizacji zlecenia! Większość projektów otrzymujemy na wyłączność, więc nie musisz się ścigać z innymi rekruterami – liczy się jakościowe podejście i zaangażowanie.

Pracujemy w modelu „office by purpose” - na co dzień z domu, ale chętnie spotykamy się w biurze raz na jakiś czas, kiedy czujemy potrzebę integracji lub mamy do rozgryzienia jakąś zawodową łamigłówkę.

Jak może wyglądać Twoja ścieżka w Team Up?
Klikasz aplikuj. W ciągu kilku dni odbierasz telefon od Ani – Twojej przyszłej Team Leaderki. Po miłej rozmowie wstępnej umawiacie się na spotkanie wideo, podczas którego możecie lepiej się poznać z Anią i jednym z członków Twojego przyszłego zespołu. W trakcie następnego spotkania online poznajesz założycieli naszej firmy. Niedługo po tym odbierasz telefon – udało się! Zaczyna się Twoja przygoda w Team Up!

Dostajesz laptopa, telefon i rozpoczynasz swój onboarding. Poznajesz zespół, świat pojęć i technologii IT, sprawdzone metodyki i narzędzia do pozyskiwania kandydatów IT oraz tajniki udanych rozmów rekrutacyjnych w branży technologicznej. Już niebawem dołączasz do swojego pierwszego projektu przy pełnym wsparciu Ani i wraz z zespołem zaczynasz poszukiwanie kandydatów IT. Nim się obejrzysz Twój pierwszy kandydat dostaje ofertę, a świat rekrutacji technicznej staje się coraz mniej przytłaczający – brawo!

A co dalej?
Wspólnie z Anią robicie analizę Twoich talentów i kompetencji wymagających rozwinięcia. Ustalacie roczny plan rozwoju, który wiąże się z możliwością awansu i podwyżkami wraz z postępami. Znasz widełki na wszystkich stanowiskach w firmie oraz wiesz, jakie umiejętności są potrzebne, żeby móc osiągać planowy i regularny wzrost wynagrodzenia wraz z rozwijającą się karierą. Co z tym zrobisz? To zależy od Ciebie, ale będziemy Cię wspierać w obranej przez Ciebie drodze. :)

Jakie będą Twoje główne zadania?

 
Kogo szukamy?

 
Co oferujemy?

 
Wciąż nie jesteś przekonany/a?
Jeśli jesteś pewny/a czy taki system pracy jest dla Ciebie, chcesz się dowiedzieć więcej o naszej kulturze lub boisz się pustych obietnic, przed złożeniem aplikacji możesz umówić się na rozmowę z jednym z pracowników Team Up - Kasią. Ta rozmowa nie będzie zobowiązująca, a Ty będziesz miał/a szansę zadać wszystkie nurtujące Cię pytania!

Już dziś umów się na spotkanie z Kasią!

A może chciałbyś/abyś poznać swoją przyszłą Team Leaderkę? Obejrzyj krótki wywiad z Anią a przekonasz się, że na lepszą przełożoną nie mogłeś/aś trafić!

Wywiad z Anią: https://www.facebook.com/teamuprecruitment/videos/280976203238549

Jak się pracuje z Anią? Niech na to pytanie odpowiedzą cytaty z ankiet 360: