return to list

🤓 Recruitment Project Manager

5 000 - 9 000 PLN netto

🌍 Team Up IT Recruitment | Sienkiewicza 72, Łódź

🖥 https://www.teamuprecruitment.com/

#IT, #KAM, #PM

Recruitment Project Manager @ Team Up IT Recruitment

Łódź + Remote (model full remote z okazjonalnymi spotkaniami zespołu)

5000-9000 PLN netto na umowie B2B lub odpowiednik na UoP + prowizje


Cześć!

Czy męczą Cię ciągła pogoń za KPI, brak rozwoju i faktycznego wpływu na firmę?

Mamy dla Ciebie ofertę pracy, która odmieni bieg Twojej kariery.

Zostań pierwszym w Team Up dedykowanym opiekunem klienta. Zapomnij o wyśrubowanych targetach i bezowocnych rozmowach - starannie wyselekcjonowana lista klientów z najwyższej półki już na Ciebie czeka, a proces obsługi będziemy rozwijać dzięki Twoim pomysłom.

Nazywamy się Team Up, jesteśmy firmą rekrutacyjną IT z jasną wizją, gdzie kultura jest ważniejsza od formalnych procesów. Od 2019 roku działamy na rynku rekrutacji IT na swój własny, niepowtarzalny sposób.

Co robimy inaczej?

Wszystkie rekrutacje przeprowadzamy w unikatowym, inspirowanym Scrumem modelu #teamsourcing, czyli rekrutacji zespołowej. O co chodzi? Każdy projekt realizuje powołany zespół projektowy, który wspólnie ustala najlepszą strategię rekrutacyjną, dzieli się zadaniami, a następnie omawia sukcesy i trudności podczas regularnych spotkań online.

Chcemy, żeby Team Up budowali ludzie, dlatego już od pierwszego dnia pracy każdy ma realny wpływ na sposób, w który pracuje. Masz lepszy pomysł na proces, denerwuje Cię organizacja pracy lub znasz wydajniejsze narzędzie? Na pewno nie zostanie to zignorowane.

Jak może wyglądać Twoja ścieżka w Team Up?


Klikasz aplikuj. W ciągu 24h dzwoni do Ciebie Sebastian – Head of Business Development w Team Up. Po miłej rozmowie wstępnej umawiacie się na spotkanie wideo, podczas którego możecie lepiej się poznać i omówić ofertę. Niedługo po tym odbierasz telefon – udało się!

Zaczyna się Twoja przygoda w Team Up!

Dostajesz nowego MacBooka, telefon i rozpoczynasz swój onboarding. Poznajesz zespół, nasze metodyki pracy – w tym Scrum i OKRy – przechodzisz szkolenia z potrzebnych narzędzi. Stopniowo obsługujesz coraz większą ilość strategicznych klientów, a dzięki regularnym sesjom feedbackowym wiesz jakie robisz postępy. Dzięki Twojemu zaangażowaniu nasz proces opieki daje jeszcze więcej wartości naszym partnerom, a firma zwiększa swoje moce przerobowe, co pozwala jej na dalszy rozwój. W międzyczasie bierzesz udział w naszych ogólnofirmowych, kwartalnych burzach mózgów, gdzie widzisz, jak Twoje pomysły rozwijają naszą organizację.

Znasz widełki na wszystkich stanowiskach w firmie oraz wiesz, jakie umiejętności są potrzebne, żeby móc osiągać planowy i regularny wzrost wynagrodzenia wraz z rozwijającą się karierą. Co z tym zrobisz? To zależy od Ciebie, ale będziemy Cię wspierać w obranej przez Ciebie drodze. :-)

Jakie będą Twoje główne zadania?


Kogo szukamy?


Co oferujemy?