return to list

馃 MID+ IT Recruiter

10 000 - 12 000 PLN brutto

馃實 TeamQuest sp. z o.o. | Miedziana 3A, Warszawa

馃枼 http://teamquest.pl

#ITRecruiter, #Recruitment, #Senior

Wyobra藕 sobie prac臋, w kt贸rej masz bezpiecze艅stwo wynikaj膮ce z du偶ej liczby zlece艅, kt贸re przynosi dzia艂 handlowy. Prac臋, w kt贸rej masz codzienne wsparcie swoich dzia艂a艅 ze strony dzia艂u marketingu. Miejsce, w kt贸rym codziennie spotykasz u艣miechni臋te rekruterki i u艣miechni臋tych rekruter贸w, a ka偶dy jest ch臋tny do pomocy. Gdzie zamiast rywalizacji jest kooperacja.

Zadania:
馃敻 Zbieranie zapotrzebowania i oczekiwa艅 od Klient贸w w celu poznania potrzeb i zrozumienia istoty stanowiska
馃敻 Publikacja ofert na portalach rekrutacyjnych, stronach internetowych, w social mediach
馃敻 Poszukiwanie sposob贸w na usprawnianie proces贸w rekrutacyjnych i ich wysok膮 skuteczno艣膰
馃敻 Docieranie do pasywnych kandydat贸w z wykorzystaniem r贸偶nych kana艂贸w i metod, w tym direct search
馃敻 Selekcja aplikacji kandydat贸w
馃敻 Organizowanie i przeprowadzanie rozm贸w rekrutacyjnych, przygotowywanie raport贸w i rekomendacji
馃敻 Dbanie o candidate experience

Wymagania:
馃敟 kilkuletnie do艣wiadczenia w prowadzeniu rekrutacji technicznych end-to-end (najlepiej w agencji rekrutacyjnej lub jako freelancer w IT)
馃敟 Znasz j臋zyk angielski na poziomie min. B2
馃敟 Lubisz nowoczesne technologie i narz臋dzia usprawniaj膮ce prac臋;
馃敟 Znasz narz臋dzia rekrutacyjne LinkedIn oraz umiesz pozyskiwa膰 kandydat贸w za pomoc膮 DS
馃敟 Jeste艣 otwarty na zmiany i umiesz dostosowa膰 si臋 do dynamicznego 艣rodowiska pracy
馃敟 Masz du偶e pok艂ady pozytywnej energii i ch臋tnie si臋 ni膮 dzielisz z otoczeniem

Oferujemy:
馃敼 Wynagrodzenie podstawowe (adekwatne do do艣wiadczenia) + prowizj臋
馃敼 Umow臋 B2B/ UZ / UoP
馃敼 Szkolenia
馃敼 Biuro zlokalizowane w centrum Warszawy blisko stacji metra "Rondo Daszy艅skiego" i Placu Zawiszy
馃敼 Wsparcie marketingowe
馃敼 Opiek臋 medyczn膮 i indywidualne zaj臋cia z j臋zyka angielskiego (Tutlo)
馃敼 Mo偶liwo艣膰 rozwoju i wdra偶ania w艂asnych pomys艂贸w
馃敼 Elastyczne godziny pracy (start 8:00-10:00)