return to list

🤓 HR Business Partner

10 000 - 12 000 PLN netto

🌍 The Codest | Skłodowskiej-Curie, Kraków

🖥 http://www.thecodest.co

#hrbp, #softhr

Hello World!
Jesteśmy firmą technologiczną, w której rozwijamy swój własny projekt oraz tworzymy oprogramowanie dla klientów z całego świata. Intensywnie się rozwijamy regularnie powołując do życia nowe działy oraz wprowadzając nowe technologie.
 
W związku z powiększaniem się organizacji szukamy osoby na kluczowe stanowisko (HR Business Partner), która przede wszystkim będzie odpowiedzialna za strategię i kulturę organizacyjną firmy. Dodatkowo będą to działania z zakresu obszaru miękkiego HR, brandingu, rekrutacji oraz zarządzania talentami w firmie. Ufamy, że będziesz miała/miał nastawienie biznesowe oraz swoje pomysły, w których będziemy Cię wspierać.
 
Jeżeli Nasz startupowy klimat, tworzenie procesów i ich rozwój oraz dołączenie do firmy, gdzie jakość pracy i ludzie to dwa najważniejsze czynniki to przeczytaj opis stanowiska poniżej i zaaplikuj. 
 
Idealny profil to osoba z wizją budowania działu HR oraz praktycznym doświadczeniem w pracy z miękkim HR (najlepiej w firmie IT). 
Od HRBP oczekujemy przede wszystkim realizowania własnych pomysłów i inicjatyw z zakresu tego jak HR-owo ulepszyć The Codest.  
 
Twoje zadania:
 
Wymagania:
 
Co oferujemy?: