return to list

🤓 IT Rekruter

7 000 - 8 500 PLN netto

🌍 TimeCamp SA | Wiśniowa 36A, Wrocław

🖥 https://www.timecamp.com/

#recruiter

O TimeCamp
Jesteśmy wrocławską firmą technologiczną posiadającą własny produkt o globalnym zasięgu od lat wykorzystywany przez tysiące klientów ze wszystkich zakątków świata. Pracujemy w oparciu o relacje z użytkownikami, słuchamy i obserwujemy. Jesteśmy blisko każdego ich problemu, a to co robimy od razu pozwala im lepiej trackować czas spędzany każdego dnia. Praca z nami to przyjazna atmosfera, benefity, rozwój zawodowy, ale nie tylko. To także elastyczne warunki współpracy, zadowalające wynagrodzenie, a co najważniejsze satysfakcja z pracy nad rozwojem własnego produktu.
 
Nasz wrocławski zespół to młoda i dynamiczna ekipa która nie boi się nowych wyzwań. Stale rośniemy i inwestujemy w rozwój, nie tracąc przy tym startupowej energii i swobody działania. Ludzi stawiamy na pierwszym miejscu - zarówno naszych współpracowników jak i klientów, ponieważ to w nich widzimy największy potencjał.
 
O Tobie:
Jesteś IT recruiterem z pierwszymi zawodowymi szlifami i lubisz to co robisz. Wyszukiwanie odpowiednich kandydatów i pierwszy kontakt z nimi jest ok, ale już Ci nie wystarcza. Chcesz nadal rozwijać się w kierunku rekrutacji i HR pod okiem doświadczonego HR Business Partnera i aktywnie kreować oraz prowadzić procesy rekrutacyjne.
 
Zaaplikuj na to ogłoszenie jeśli:

 
Znajdziesz u nas:


Brzmi dobrze? To dopiero początek :) Aplikuj i dowiedz się więcej!