return to list

🤓 Starszy specjalista HR

Undisclosed salary

🌍 TIMOCOM | Centrum Południe, Wrocław

🖥 https://wroclaw.timocom.pl/o-firmie/

#HR, #kadry, #hrbp

Twórz z nami świat bez wyzwań logistycznych! 

Cześć, jesteśmy TIMOCOM.  
Dostarczamy rozwiązania IT dla sektora transportu, spedycji i logistyki. Jako eksperci w dziedzinie FreightTech wierzymy w świat bez wyzwań logistycznych. Dlatego naszą misją uczyniliśmy tworzenie inteligentnej, bezpiecznej i prostej logistyki.  

Tworzymy zgrany #OneTeam!

TIMOCOM to przede wszystkim ludzie! I to tacy, którzy łączą zawodowy profesjonalizm z poczuciem humoru
i często niecodziennymi pasjami. Są wśród nas kawosze i herbaciarze, miłośnicy psów i fani kotów, zapaleni rowerzyści i zwolennicy czterech kółek. W pracy mimo różnic (a może właśnie dzięki nim?) tworzymy zgrany #OneTeam! Obecnie jest nas ponad 70 osób.  

Twój zakres obowiązków:
 
Dołączając do naszego zespołu przejmiesz zadania związane z administracją kadrami oraz strategicznym wsparciem kierowników poszczególnych działów w obszarze prawa pracy oraz wewnętrznych procedur HR. Będziesz także uczestniczyć w implementacji międzynarodowej strategii HR oraz współtworzyć projekty dotyczące onboardingu, digitalizacji, optymalizacji procesów… i nie tylko 😊 

Co dokładnie przez to rozumiemy? 
 
W obszarze kadrowym będziesz odpowiadać za: 


Twoje wsparcie dla kierowników będzie polegać na:


 Będziesz wdrażać strategie i współtworzyć projekty, czyli:  

 Sprawdzisz się u nas, jeśli: 
 


Co oferujemy?

Damy Ci wpływ, wsparcie, fun, przestrzeń do tworzenia innowacji, komfortowe biuro i zespół, który sprawi, że poczujesz się bezpiecznie. Stanowisko i zakres zadań niesie autonomię i odpowiedzialność w opisanych wyżej obszarach. Co jeszcze musisz wiedzieć? Kompetencje merytoryczne są bardzo ważne, ale jeszcze ważniejsze są dla nas wartości, które współdzielimy. Dbamy o nie każdego dnia, we wszystkich aspektach działania.

ONETEAM - W naszej pracy od wielu lat stawiamy przede wszystkim na Team i pracę zespołową. Uważamy, że na dynamicznym rynku więcej zdziałamy, wspierając się wzajemnie, niż pracując w pojedynkę. Naszym zdaniem tylko w ten sposób możemy intensywnie rozwijać technologię i spoglądać w przyszłość.
Różnorodność - Jesteśmy firmą o międzynarodowym charakterze. Przekonaliśmy się już wielokrotnie, że różnorodność i umiejętność łączenia ludzi różnych kultur i języków są naszą siłą. Pozwalają nam spoglądać na wyzwania z różnych perspektyw i szybko znajdować najlepsze rozwiązania.
Szacunek - Szanujemy naszych pracowników, dlatego dbamy o jasne i uczciwe zasady współpracy.
Komunikacja - Przykładamy dużą wagę do szczerej komunikacji. Doceniamy uczciwość i otwartość w relacjach zawodowych. Jesteśmy fair i tego samego oczekujemy od naszych pracowników.
Współodpowiedzialność - Jako #ONETEAM patrzymy na działania nie tylko przez pryzmat osobistych lub zespołowych działań, ale pamiętamy o szerszej perspektywie jaką jest cała organizacja

Jakie benefity oferujemy?


Zależy nam, żebyś lubił to co robisz, więc jeżeli praca z ludźmi w obszarze HR to jest TO APLIKUJ!
Być może #Atomówki czekają właśnie na Ciebie 😊