return to list

🤓 Starszy Specjalista ds. Kadr i Płac

Undisclosed salary

🌍 TMF Sp. z o.o. | ul. plac Piłsudskiego 1, Warszawa

🖥 https://www.tmf-group.com/pl-pl

#Payroll, #Office, #HR

O TMF GROUP 

TMF Group to globalna firma outsourcingowa posiadająca 125 biur w ponad 83 krajach, zatrudniająca ponad 9000 pracowników. W środowisku nieustannie postępującej globalizacji świadczymy profesjonalne usługi wspierając naszych klientów w prowadzeniu działalności lokalnej lub globalnej. Niezależnie od tego, czy klienci wchodzą na nowe rynki czy rozwijają działalność w danym kraju, zapewniamy im możliwość skoncentrowania się na ich podstawowej działalności, odejmując im stres związany z odpowiedzialnością za kwestie księgowe, prawne czy kadrowo-płacowe.

KOGO POSZUKUJEMY?

Poszukujemy Starszej Specjalistki / Starszego Specjalisty ds. Kadr i Płac do naszego zespołu w Warszawie, Katowicach lub zdalnie w celu wykonywania różnorodnych czynności kadrowo-płacowych dla przydzielonych, stosunkowo skomplikowanych klientów.

Zakres obowiązków:

 
Wymagania:

 
Co możemy Ci zaoferować?


*Pamiętaj, że nasze ogłoszenie jest bazą talentów. Na bieżąco sprawdzamy aplikacje i przeprowadzamy rozmowy kwalifikacyjne z kandydatami. Po rozmowie, kandydaci zostaną umieszczeni na liście rezerwowej i będą rekrutowani w miarę pojawiania się nowych pozycji wewnątrz TMF. Skontaktujemy się tylko z kandydatami, którzy zostaną wybrani do kolejnego etapu procesu selekcji.