return to list

🤓 IT Recruiter

Undisclosed salary

🌍 Tpay | plac Andersa 3, Poznań

🖥 https://tpay.com/

#IT, #HR, #rekrutacja

Tpay to operator płatności dla e-commerce i usług online. Znasz nas od dawna i jeśli zamawiałeś jedzenie czy kupowałeś bilety online, prawdopodobnie korzystałeś z rozwiązań Tpay. Wśród naszych klientów znaleźć można takie marki jak MediaExpert, Perfumy.pl, KUBOTA, Ania Kruk, Traficar, Jakdojade czy Glodny.pl 🍔 🛍

Jesteśmy marką Krajowego Integratora Płatności S.A. z polskim kapitałem, która od ponad 10 lat ułatwia użytkownikom zakupy w sieci. U ponad 40 tys. sprzedawców wdrażamy najpopularniejsze metody płatności takie jak BLIK, Google Pay, Masterpass, czy Visa Checkout. W pracy ważna jest dla nas jakość, otwartość i szacunek. Na tych fundamentach budujemy nasz zespół. 

Liczy on aktualnie ~95 osób z czego aż 33 zatrudnione zostały w roku 2021 📈 Jeśli jesteś osobą której szukamy to z pewnością te liczby obrazują Ci nasze aktualne wyzwania jeśli chodzi o skuteczność rekrutacji ale także i pracę nad kulturą organizacyjną. 

Dlatego właśnie poszukujemy wsparcia min w rekrutacji specjalistów branży IT (głównie PHP i Java Developerów oraz QA, Tech Support itp.).

Do Twoich zadań należeć będzie:


Chętnie porozmawiamy, jeśli:

 
Mile widziane osoby z doświadczeniem nabytym w agencjach rekrutacyjnych IT.
 
Mamy dla Ciebie:

                        - spotkanie online z ​​Talent Acquisition Specialist ~ 1h
                        - spotkanie w biurze z ​​Talent Acquisition Specialist i Head of People ~1h

Jeśli ta oferta jest dla Ciebie interesująca APLIKUJ! 👋