return to list

🤓 HR Expert

7 000 - 8 500 PLN brutto

🌍 Trans.eu Group S.A. | Racławicka, 2-4, Wrocław

🖥 https://joinus.trans.eu

#hr, #recruitment, #rozwój

Cześć!

Chcesz się rozwijać u jednego z najlepszych pracodawców w Polsce? Zapraszamy Cię na pokład grupy Trans.eu – europejskiego lidera innowacyjnych rozwiązań IT dla biznesu

Nieustanny rozwój jest wpisany w nasze DNA. Jest on możliwy dzięki pasji i zaangażowaniu naszych ludzi – ponad 500 osób w 11 krajach Europy. Razem chcemy zmieniać branżę transportową na lepsze. I robić to po mistrzowsku.

Jeżeli chcesz się spełniać w zgodzie ze swoimi talentami, wdrażać odważne pomysły w życie i mieć przy tym mnóstwo frajdy, dołącz do nas!

Jesteśmy pełnym energii, nieszablonowym zespołem, którego celem jest stwarzanie naszym ludziom najlepszych warunków do rozwoju, budowanie pozytywnego Candidate i Employee Experience oraz rozwój kultury organizacyjnej. Nasz zespół nie ma managera, sami definiujemy swoje cele, role i odpowiedzialności oraz sposoby mierzenia sukcesów. Do procesów i projektów podchodzimy twórczo, sami je kształtujemy uwzględniając potrzeby naszych ludzi i organizacji.

Mamy różne role, ale wszyscy gramy do tej samej bramki, współpracujemy i wspieramy się w ramach procesów doradczych. Szukamy więc team player’a, którego pasjonują ludzie i trendy HR. Przebojowej osoby z inicjatywą, gotowej do podjęcia wyzwań rozwojowych.

Zmierzysz się z:Przyda Ci się:

 

Chcemy, byś robił u nas to, co sprawia Ci najwięcej radości, ale na pewno ucieszysz się dodatkowo z:Brzmi dobrze?
Będziesz współpracować m.in. z Elą – pełną niespodzianek pasjonatką tańca i muzyki rodem z NYC, Alicją – miłośniczką zdrowego stylu życia i jogi, Marcinem – fanem włoskiej kuchni i śpiewu pod prysznicem, Szają – maniaczką gier karcianych, planszowych i fantastyki, a także mnóstwem innych ciekawych osób. Co ich łączy? Jedno – nie mogą się Ciebie doczekać! Daj się poznać klikając przycisk “APLIKUJ”.