return to list

🤓 IT Recruiter

4 900 - 7 400 PLN brutto

🌍 Trimetis | ul. Łużyczan 10, 20-830 Lublin, Lublin

🖥 https://jobs.lever.co/beetalents/7f3c32f4-8694-4311-a807-15891df57b01

#IT, #rekrutacja, #sourcing

Trimetis jest częścią austriackiej grupy Trimetis AG, która została założona przez managerów z długoletnim doświadczeniem zdobytym w znaczących firmach konsultingowych. Spółka specjalizuje się w outsourcingu procesów informatycznych, analityce biznesowej, integracji systemowej oraz zapewnieniu jakości (QA). Wśród klientów, zlokalizowanych głównie w Austrii, Niemczech i Szwajcarii, znajdują się czołowi przedstawiciele branży motoryzacyjnej i finansowej. We wrześniu 2014 roku powstał pierwszy polski oddział firmy w Lublinie.

Wciąż się rozwijamy, dlatego chcemy wzmocnić nasz dział HR, nawiązując współpracę z doświadczonym IT Recruiterem.  Szukamy osoby, która świetnie sobie radzi w pozyskiwaniu pasywnych kandydatów na różne, głownie seniorskie role IT. Twoim zadaniem będzie nawiązanie relacji z kandydatami, prowadzenie screening calli i pomoc kandydatom w trakcie całego procesu rekrutacyjnego. 
Będziesz drugą osobą odpowiedzialną za rekrutację w zespole, więc Twoim zadaniem będzie nie tylko realizowanie, ale również definiowanie strategii rekrutacji i doradztwo managerom.  Dodatkowo będzie można sprawdzić się w podstawowych działaniach związanych z budowaniem wizerunku pracodawcy. 

Czego oczekujemy?


Oferujemy: