return to list

🤓 IT Recruiter

4 900 - 9 000 PLN brutto

🌍 Trimetis | Łużyczan 10, Lublin

🖥 https://www.trimetis.com/?lang=en

#IT, #Recruiter

Trimetis jest częścią austriackiej grupy Trimetis AG, która została założona przez managerów z długoletnim doświadczeniem zdobytym w znaczących firmach konsultingowych. Spółka specjalizuje się w outsourcingu procesów informatycznych, analityce biznesowej, integracji systemowej oraz zapewnieniu jakości (QA). Wśród klientów, zlokalizowanych głównie w Austrii, Niemczech i Szwajcarii, znajdują się czołowi przedstawiciele branży motoryzacyjnej i finansowej. We wrześniu 2014 roku powstał pierwszy polski oddział firmy w Lublinie.

Wciąż się rozwijamy, dlatego chcemy wzmocnić nasz dział HR, nawiązując współpracę z doświadczonym IT Recruiterem. Szukamy osoby, która świetnie sobie radzi w pozyskiwaniu pasywnych kandydatów na różne, głownie seniorskie role IT. Twoim zadaniem będzie nawiązanie relacji z kandydatami, prowadzenie screening calli i pomoc kandydatom w trakcie całego procesu rekrutacyjnego.
Będziesz drugą osobą odpowiedzialną za rekrutację w zespole, więc Twoim zadaniem będzie nie tylko realizowanie, ale również definiowanie strategii rekrutacji i doradztwo managerom. Dodatkowo będzie można sprawdzić się w podstawowych działaniach związanych z budowaniem wizerunku pracodawcy.

Czego oczekujemy?


Oferujemy:


Jeśli w powyższych oczekiwaniach odnalazłeś swój profil - nie wahaj się i aplikuj! Kolejne kroki w procesie to krótka rozmowa telefoniczna i dwa spotkania z Hiring Managerem, podczas których Trimetis chętnie Cię pozna. :) To co, aplikujesz?