return to list

🤓 Młodszy konsultant biznesowy - HR

Undisclosed salary

🌍 Unit4 | Powstańców Śląskich 7A, Wrocław

🖥 https://www.careers.unit4.com/jobs/

#ERP, #konsultant

Młodszy Konsultant Biznesowy w obszarze HR

 Unit4 Polska specjalizuje się w tworzeniu innowacyjnych systemów informatycznych, wspierających kluczowe obszary działalności przedsiębiorstwa (kadry i płace, finanse, logistyka, produkcja i in.), uwzględniając zmiany zachodzące zarówno wewnątrz firmy, jak i w jej otoczeniu biznesowym.

Unit4 zajmuje się w Polsce rozwojem systemów klasy ERP i HR, sprzedawanych pod wspólną marką TETA. Firma oferuje system TETA HR będący liderem na rynku HR oraz zorientowany na ludzi system  TETA ERP automatyzujący bieżącą pracę na rzecz działań strategicznych.


Pracując na tym stanowisku będziesz brał aktywny udział w we wdrożeniach systemu klasy HR/ERP w charakterze młodszego konsultanta. W szczególności do zakresu Twoich obowiązków będą należały:
Czego oczekujemy:


Mile widziane:


Dodatkowe Informacje:

W Unit4 masz swobodę i autonomię aby odnieść sukces. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie oraz pracę w międzynarodowym środowisku. 


W Unit4 inwestujemy w Twój rozwój osobisty i zawodowy. Nie skupiamy się na tym ile dni pracujesz, ale jakie osiągasz wyniki, dlatego oferujemy nielimitowany płatny urlop.